5:1
- : -
FBS Olomouc

PSN Tatran Střešovice - FBS Olomouc 13:3
3. Kateřina Seemannová, 5. Lucie Želízková, 14. Veronika Kopecká, 23. Michaela Mechlová, 27. Veronika Kopecká, 32. Nikola Hermannová, 35. Mariana Býčková, 35. Veronika Kopecká, 42. Veronika Kopecká, 47. Michaela Mechlová, 50. Mariana Býčková, 53. Karolína Stůjová, 57. Karolína Stůjová - 4. Eva Řeháková, 25. Eliška Pešavová, 59. Eliška Pešavová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Markéta Antalová 11 - Martina Schoupalová 30; po třetinách: 3:1, 5:1, 5:1;
60:00
58:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Eva Řeháková (13:3).
58:02
Přihrávkou do prázdné branky ze standartní situace proměňuje Eliška Pešavová
56:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Kateřina Seemannová (13:2).
49:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Veronika Kopecká (11:2).
49:57
Přihávkou na střed a přesnou střelou Tatran trefuje Olomouckou branku
46:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Veronika Kopecká (10:2).
41:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká bez asistence (9:2).
37:31
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
37:31
Nyní má příležitost Olomouc využít přesilové hry
35:35
Střelu do prázdné branky zneškodňuje Tatranská brankářka
34:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Seemannová (8:2).
34:35
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
34:35
Tatran má už po třetí za zápas příležitost scórovat v přesilovce
34:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Vendula Beránková (7:2).
33:46
Tatranská střela z voleje končí za mantinelem
31:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Lucie Želízková (6:2).
31:27
Střelou z půlky zvyšuje Hermannová náskok Tatranu
29:25
Důraz olomoucké obrany zneškodňuje tatranskou šanci
26:58
26:58
Zachycením přihrávky Olomouckých obránkyň a následné střely Tatran opět zvyšuje náskok
24:49
24:49
Přihrávkou před bránu se dostala hráčka Olomouce před nebráněnou brankářu a snižuje náskok Tatranu
24:40
Tatranskou střelu z úhlu zablokoval Olomoucký blok
22:16
22:16
Přihrávkou kolem tyčky do prázdné Tatran využívá své přesilové hry
21:08
Vyloučen hráč Tereza Reimerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
16:43
Obrovskou šanci Olomouce vychytala Tatranská brankářa a udžela náskok svého týmu
13:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Mariana Býčková (3:1).
13:56
Po přihrávce do prázdné branky zvyšuje Tatran náskok o dva góly
07:23
Olomouci se povedlo ubránit Tatranskou výhodu a nyní opět hrají v plném počtu
05:23
Vyloučen hráč Sára Jakubkovičová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
04:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Seemannová (2:1).
04:06
Uvolněním na střed a přihrávkou do prázné brány se Tatran ocitá ve vedení
03:16
Tatran se nyní ocitá pod silným presem ze strany Olomouckého týmu
03:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Eliška Pešavová (1:1).
02:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Andrea Palinková, Michaela Zmrzlá, Šárka Zhébalová, Karolína Šablaturová, Alexandra Hegingerová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Nikola Hermannová, Kateřina Vachudová, Lucie Želízková, Barbora Panešová, Kateřina Seemannová
00:00
​Úvodní buly vyhrál tým Tatran a my se můžeme těšit na skvělý zápas, který nám dnes oba týmy nabídnou