1:3
- : -
FBS Olomouc

K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 2:9
11. Kristýna Straková, 46. Kristýna Straková - 14. Eva Řeháková, 19. Gabriela Vaculová, 29. Klára Horčičková, 31. Eva Řeháková, 34. Gabriela Vaculová, 40. Klára Horčičková, 44. Eva Řeháková, 49. Tereza Hlaviznová, 56. Šárka Zhébalová; rozhodčí: Petr Galasovský - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Anna Nováková 8, Ema Čechová 5 - Klára Hodulíková 9, Monika Kvapilová 1; po třetinách: 1:2, 0:4, 1:3;
60:02
Hráčkami utkání se stala Michaela Sabolová a Šárka Zhébalová.
60:01
Střely celkem: Židenice 12 - Olomouc 22
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Židenice 5 - Olomouc 7
60:00
Komentář trenéra domácích Z. Franka: Dnešní zápas nám ukázal, že pokud se hraje v tempu a tvrdě, tak s tím mají naše hráčky velký problém. Rozklepou se nám kolena a výkon jde postupně dolů. Až ve třetí třetině jsme se dokázali trochu prosadit, ale i tak nebyla naše hra ideální. Musíme se z toho otřepat, dobře se vyspat a zítra.... Gratulujeme soupeřkám k výhře.
60:00
Komentář trenéra hostů (O.Čoček): Zápas hraný v poměrně vysokém tempu, což nám vyhovovalo, dařilo se nám plnit, co jsme si stanovili před začátkem a jsme rádi, že si domů vezeme 3 body. Před zápasem byly některé holky trochu nervózní, během hry to z nich ale spadlo a ukázaly, že florbal umíme. Děkujeme soupeřkám za výborný zápas!
60:00
59:10
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:50
Tak tohle nešlo neproměnit. Řeháková připravila jasnou pozici pro Zhébalovou, před kterou zívala prázdná branka. Hráčka s číslem 84 šancí nepohrdla a zvyšuje na 9:2.
55:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Šárka Zhébalová, asistoval Eva Řeháková (2:9).
54:55
Uf, to vypadalo nebezpečně. Vokálová přimáčkla na mantinel hostující hráčku, ale trest nenásleduje.
54:50
Hra je teď na obou stranách vyrovnaná.
53:20
Střídání brankářek vidíme i na straně hostí. Šanci dostala Monika Kvapilová.
53:11
Střídání brankáře. Nový brankář Monika Kvapilová družstva FBS Olomouc
50:56
Fuchsová se hezky uvolnila na střelu, ale střela bekhendem šla vedle.
48:50
Tak tohle nejde nazvat jinak než výstavní kousek. Hostující Tereza Hlaviznová získala míček na vlastní polovině a famózní střelou z otočky zavěsila.
48:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Hlaviznová bez asistence (2:8).
46:19
Zimolová vyslala na branku hostí další střelu z otočky, ale znovu si vylámala zuby na hostující gólmance.
45:03
Židenice snižují. Kristýna Straková se štěstím dorazila míček do posunuté branky a stav je tak 2:7 z pohledu domácích.
45:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Straková, asistoval Eliška Stehlíková (2:7).
43:59
Standardní situaci na polovině hostí rozehrály Fuchsová se Zimolovou. Druhá jmenovaná pálila pěkně, ale gólmanka Hodulíková byla pozorná.
43:37
Řeháková s přehledem obešla Klusákovou a střelou do vína završila hattrick.
43:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Lada Logrová (1:7).
43:01
Židenice jsou sice na začátku třetiny aktivnější, ale jejich střelám chybí razance a přesnost.
41:00
První střelu ve třetím dějství si připsala Monika Zimolová, ale pálila z dálky a nepřesně.
40:01
Dnešnímu utkání přihlíží 34 diváků. Děkujeme!
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Židenice 2 - Olomouc 10
40:00
39:40
Olomouc si pohodlně dokráčela pro šestou branku v dnešním zápase.
39:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Klára Horčičková, asistoval Gabriela Vaculová (1:6).
39:00
Židenické hráčky se v druhé polovině druhé třetiny pořádně nedostávají na polovinu soupeřek.
36:40
Olomoucké FBS se usadilo na polovině Židenic a s notnou dávkou nadsázky je potřeba uznat, že si tam dělá co chce.
34:50
Další branka Olomouce vyhnala brankářku Novákovou na střídačku.
33:37
Střídání brankáře. Nový brankář Ema Čechová družstva K1 Florbal Židenice
33:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Gabriela Vaculová, asistoval Tereza Hlaviznová (1:5).
33:19
Domácí se po delší době dostali na dostřel hostující kasy, tečovaná střela Klusákové skončila mimo.
31:10
Řeháková prokázala, že je na velmi dobré technické úrovni a povedenou střelou zvyšuje na 4:1.
30:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Eliška Pešavová (1:4).
29:24
Po sehrávce na střed střílela z první Horčičková a Olomouc odskakuje na rozdíl dvou branek.
28:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Klára Horčičková, asistoval Klára Folková (1:3).
27:00
Začala sedmá minuta druhé třetiny, hraje je zatím vyrovnaná a přelévá se ze strany na stranu.
24:01
Ve velké šanci se objevila Viktorie Fuchsová, ale minula. Že by si včera na Extralize vypotřebovala munici?
22:54
Po nebezpečném zákroku hostující hráčky zůstala ležet na zemi Zimolová, vypadá to ale, že je v pořádku.
22:19
Straková utekla do kontru, ale po její otočce zasáhla dobře brankářka hostí.
21:26
Olomouc má i v úvodu druhé třetiny více ze hry a drží míček.
20:06
Druhá třetina odstartovala. Olomouc do ní nastupuje s jednobrankovým vedením.
20:00
20:00
Střely první třetina Židenice 5:5 Olomouc
20:00
19:30
Dračice svojí sílu v dnešním zápase moc neprojevují a nedostávají se do brankových situací.
18:10
Hráčky hostí se drží na straně domacích, zdá se mi že domáci zapomněli v šatně pátou hráčku, protože se tu vytváří krásné kombinace která byla prospěšná hráčkám hostí.
18:09
16:15
Hra se drží spíše na domací straně.
15:02
Hra je plná nepřesných střel.
13:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Barbora Soušková (1:1).
13:28
Hráčka hostů prokličkovala domácí obranou a zakončila to gólem, který vyrovnává stav zápasu na 1:1.
12:03
Hráčky domácího celku se dostali do útočného a vytváří si krásnou akci kterou nevyužily.
10:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Straková, asistoval Petra Klusáková (1:0).
10:32
Hra je zatím nerozhodná, lítá se ze strany na stranu.
09:56
Krásna střela od hráčky Olomouce která skončila mimo branku.
07:33
Střely jsou vyrovnané, ale žádná střela nešla do branky.
05:06
Do pole se vrací hráčka Petra Kluskáková, protože Olomouc přesilové hry nevyužila.
03:06
Vyloučen hráč Petra Klusáková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
01:30
Hráčky domácího celku udělali ve své obraně chybu a hostí se dostali do první střely v zápase, která byla neúspěšná.
00:50
Hráčky domácích krásně drží hráčky Olomouce na jejich půlce hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Eva Řeháková, Barbora Soušková, Tereza Brančíková, Šárka Zhébalová, Eliška Pešavová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Nováková; hráči v poli: Petra Klusáková, Viktorie Fuchsová, Vendula Kasal, Hana Havířová, Eliška Stehlíková