0:3
0:3
- : -

Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians 0:9
10. Pavlína Soukupová, 12. Lucie Vodičková, 19. Aneta Faltová, 25. Kateřina Strnadová, 27. Karolína Mezerová, 40. Denisa Hebíková, 41. Aneta Faltová, 42. Markéta Seidlerová, 48. Kateřina Strnadová; rozhodčí: František Raffay - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Klára Šimonová 14 - Štěpánka Růžičková 6, Anita Vlachová 2; po třetinách: 0:3, 0:3, 0:3;
60:01
Dnes přijel soupeř, který chtěl utkání vyhrát, bohužel u našeho týmu dnes tento chtíč chyběl. V zápase se u nás opakovaly chyby, které nás provázejí celou tuto sezénu. Děkuji soupeři za hru a gratuluji k vítezství.
60:01
Komentář trenéra hostí: Jsme rádi, že jsme úterní zápas nepodcenili a hráli svojí hru. Celý zápas se nám dařilo mít zápas pod kontrolou a dali jsme spoustu gólů. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně zdaru v dalších utkáních.
60:00
47:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Pavlína Soukupová (0:9).
47:09
Střídání brankáře. Nový brankář Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
41:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová, asistoval Zuzana Tuncelová (0:8).
40:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Karolína Mezerová (0:7).
40:00
40:00
39:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Denisa Hebíková, asistoval Nela Kočvarová (0:6).
29:05
Vyloučen hráč Eliška Pivoňková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
26:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová bez asistence (0:5).
24:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Lucie Hernandezová (0:4).
20:00
20:00
18:27
17:37
Vyloučen hráč Karolína Zikmundová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
11:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Vodičková, asistoval Zuzana Tuncelová (0:2).
09:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavlína Soukupová, asistoval Kateřina Strnadová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Raffay a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Růžičková; hráči v poli: Aneta Faltová, Lidija Luklynska, Veronika Mandíková, Lucie Vodičková, Karolína Mezerová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Viktorie Vacardová, Aneta Hlušičková, Kateřina Kvapilová, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková