1:1
0:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC DDM Kati Kadaň 1:4
3. Ondřej Kučera - 2. Vít Blahník, 17. Vít Blahník, 23. Vojtěch Diepold, 24. Jakub Lučan; rozhodčí: Václav Váňa - Miroslav Hnídek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Pecka 23 - Miroslav Soukup 10; po třetinách: 1:1, 0:3;
24:00
23:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Lučan, asistoval Vojtěch Diepold (1:4).
22:58
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
22:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vojtěch Diepold, asistoval Jakub Lučan (1:3).
16:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vít Blahník, asistoval Dominik Kožnar (1:2).
14:01
Vyloučen hráč David Císařovský družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:20
Vyloučen hráč Josef Hudík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
02:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Jiří Baxa (1:1).
01:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vít Blahník, asistoval Alexandr Pech (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Váňa a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Miroslav Soukup; hráči v poli: Vít Jerie, Milan Zápach, Vojtěch Diepold, Jakub Lučan, Vilém Chaloupka