2:2
2:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:7
19. Jan Horák, 20. Vojtěch Šmíd, 24. Jan Horák, 32. Jan Horák, 44. Vojtěch Šmíd, 58. Jan Horák - 8. František Majvald, 16. Maxim Kubelka, 19. Petr Doleček, 32. Jiří Skalický, 37. Ondřej Pokorný, 47. Jan Skalický, 54. Jan Skalický; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 34 - Daniel Jiruška 29; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:2;
60:00
59:59
Hráči utkání: Domácí - Tomáš Dryml, Pavel Horák, Hosté - Jiruška Daniel, Maxim Kubelka
59:59
Komentář trenéra hostí: Derby se vším všudy, skvěle připravený soupeř, výborní diváci, šťastnější hosté. Přejeme mnoho zdaru v dalších zápasech.
59:59
Komentář trenéra domácích: Bohužel dnes nevyhrál lepší soupeř, ale šťastnější. Kluci odvedli nejlepší výkon v dosavadní sezóně a zasloužili si aspoň remízu. Všem děkujeme.
57:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Patrik Jurco (6:7).
57:42
Vyloučen hráč Daniel Baláš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
55:46
Domácí tým zatím hraje na půlce domácích.
53:13
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
53:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (5:7).
51:03
Vyloučen hráč Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
46:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Daniel Baláš (5:6).
43:10
Krásná souhra domácích končí gólem.
43:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Šmíd, asistoval Patrik Jurco (5:5).
40:00
40:00
39:30
Agresivní a rychlá hra v podání obou týmů.
37:13
Tým domácích hraje v plném počtu.
36:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Ondřej Pokorný, asistoval Martin Novák (4:5).
35:07
Vyloučen hráč Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
34:23
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
31:56
31:01
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický bez asistence (3:4).
23:29
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Tomáš Dryml (3:3).
20:00
20:00
19:28
18:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček z trestného střílení (1:3).
18:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák bez asistence (1:2).
15:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Jan Skalický (0:2).
13:00
Tadeáš Vaněk po crossové nahrávce od Zlesáka nedokázal zakončit.
07:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (0:1).
06:50
Fbc Letohrad nevyužil přesilovou hru.
04:48
Vyloučen hráč Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:20
Hráč z Fbc Letohradu vysílá střelu od poloviny hřiště a Hrdlička pohotovým zákrokem vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: František Majvald, Matouš Faltus, Ondřej Pokorný, Matouš Hrdina, Jan Skalický
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Jiří Vaňous, Jan Machatý, Patrik Jurco, Jan Horák