1:1
1:1
- : -

Asper Šumperk B - FBS Olomouc B 2:3
23. Jan Jarmar, 34. Jan Jarmar - 1. Natanael Bartík, 22. Matyáš Galba, 33. Natanael Bartík; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ? - Vilém Bodnar ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
36:00
33:18
Vyloučen hráč Adam Novák družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za hrubost.
33:06
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil Jan Jarmar, asistoval Theodor Wind (2:3).
32:10
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Natanael Bartík, asistoval Matěj Romanovský (1:3).
30:57
Timeout Asper Šumperk B
28:38
Jarmar našel Kylara, ale ten minul zařízení.
28:19
Vyloučen hráč Jan Vysloužil družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za hrubost.
28:09
Macák v úniku, ale fantastický návrat Kutila zamezil šanci.
27:16
Galba se typicky vytočil od mantinelu až do šance, ale střela sice prošla mezi nohama gólmana, ale v brance neskončila.
26:40
Žák vykopl míček ze souboje z Galbou až ke stolku časoměřičů.
24:40
Kutil vyzkoušel svou typickou střelu tahem, ale trefil pouze blok.
24:00
24:00
23:39
Vyloučen hráč Adam Jílek družstva Asper Šumperk B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:32
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil Jan Jarmar, asistoval Vojtěch Kylar (1:2).
22:32
Jarmar na půlce zatáhl míček a přes clonu několika hráčů Bodnar viděl balonek až za svými zády a Šumperk už je na dostřel.
21:30
Granát Ettela od půlící čáry byl tečován a nadělal velůké problémy šumperské obraně.
21:04
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Matyáš Galba bez asistence (0:2).
20:20
K Romanovskému se odrazil míček ve vyložené šanci, ale ani tentokrát neuspěl střelou doprostřed brány.
18:09
Brzobohatý jako tramvaj projel po kolejích vedle mantinelub až do rohu, kde byl zastaven přestupkem.
16:09
Vyloučen hráč Jan Jarmar družstva Asper Šumperk B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:49
Vyloučen hráč Filip Kutil družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:47
Jarmar našel Macáka, který střelou vymetl pavučinky na tribuně.
14:51
Kutil tvrdě dohrál protihráče u mantinelu a nabídl soupeři přesilovou hru.
13:45
Galba na velkém brankovišti se vytočil do střely, ale brankář Šumperka střelu vyrazil tesně mimo.
12:58
Romanosvký vybojoval míček, ale špatným prvním dotekem se o něj zase připravil.
12:00
12:00
11:03
Stejskal nebezbečně vypálil.
00:36
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Natanael Bartík, asistoval Jakub Janeček (0:1).