1:0
3:0
- : -

FBC Playmakers Prostějov - Fbc Falcons Šternberk B 4:2
24. Petr Heinisch, 27. Patrik Dočkal, 30. Patrik Dočkal, 36. Michal Závodný - 5. Štěpán Jorda, 5. Pavel Dokoupil; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hrachovec ? - Radovan Wellart ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:0;
36:00
35:22
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Michal Závodný, asistoval Marek Bouda (4:2).
29:05
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal, asistoval Petr Heinisch (3:2).
28:38
Vyloučen hráč Jiří Tichý družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
26:48
24:00
24:00
23:23
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Petr Heinisch, asistoval Patrik Dočkal (1:2).
18:32
Vyloučen hráč Radomír Vodák družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
05:09
Trestné střílení družstva Fbc Falcons Šternberk B neproměnil Radomír Vodák.
04:32
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Pavel Dokoupil, asistoval Ota Kaplánek (0:2).
04:25
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Štěpán Jorda, asistoval Adam Procházka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Falcons Šternberk B:
00:00
Line-up domácích FBC Playmakers Prostějov: brankář: Filip Hrachovec; hráči v poli: Michal Závodný, Marek Bouda, Zbyněk Mráček, Patrik Dočkal, Vítězslav Krajča