1:2
2:2
- : -

FbC Red Dragons Hořovice B - FBC Falcons Žižkov 6:5pn
4. Lukáš Fišer, 8. Radimír Holina, 13. Lukáš Fišer, 33. Tomáš Dušek, 33. Lukáš Fišer, N Daniel Nejedlo - 9. Zdeněk Burian, 14. Otto Hejda, 20. Vojtěch Hynek, 30. Vojtěch Hynek, 34. Dominik Peťko; rozhodčí: David Hertz - Tomáš Tůma; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Valachovič ? - Daniel Urban ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč #9 Daniel Nejedlo a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Falcons Žižkov hráč #8 Tomáš Kružík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč #2 Lukáš Routa a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Falcons Žižkov hráč #56 Tomáš Klepal , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:58
Vyloučen hráč #8 Tomáš Kružík družstva FBC Falcons Žižkov na 2 minuty za sekání.
33:53
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #97 Dominik Peťko, asistoval #18 Otto Hejda (5:5).
32:57
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #2 Lukáš Routa (5:4).
32:32
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #63 Tomáš Dušek, asistoval #61 Martin Mareček (4:4).
29:10
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #83 Vojtěch Hynek, asistoval #17 Petr Káda (3:4).
24:00
24:00
19:51
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #83 Vojtěch Hynek, asistoval #56 Tomáš Klepal (3:3).
13:58
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #18 Otto Hejda bez asistence (3:2).
12:50
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #78 Jan Valachovič (3:1).
12:00
12:00
08:15
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #10 Zdeněk Burian, asistoval #18 Otto Hejda (2:1).
07:55
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #26 Radimír Holina, asistoval #61 Martin Mareček (2:0).
03:18
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #14 Jiří Lizec (1:0).