2:0
2:1
- : -

SK Bruisers Dejvice - FbC Red Dragons Hořovice B 5:4pn
18. Kryštof Polínek, 20. Matěj Pošta, 31. Tomáš Brabec, 36. Kryštof Polínek, N Pavel Šmatlák - 4. Radimír Holina, 8. Lukáš Fišer, 11. Jiří Lizec, 25. Tomáš Dušek; rozhodčí: David Hertz - Tomáš Tůma; vyloučení: 0:1 + Matouš Smetana 5; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Koníček ? - Jan Valachovič ?; po třetinách: 0:3, 2:0, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #13 Pavel Šmatlák a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč #2 Lukáš Routa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #11 Ondřej Jilemnický , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč #9 Daniel Nejedlo , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #9 Kryštof Polínek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč #99 Michal Dušek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #13 Pavel Šmatlák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč #2 Lukáš Routa a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:04
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #9 Kryštof Polínek, asistoval #13 Pavel Šmatlák (4:4).
35:01
Timeout SK Bruisers Dejvice
35:01
Vyloučen hráč #63 Tomáš Dušek družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za špatné střídání.
34:07
Timeout FbC Red Dragons Hořovice B
30:44
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #15 Tomáš Brabec, asistoval #13 Pavel Šmatlák (3:4).
25:48
Vyloučen hráč #64 Matouš Smetana družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 5 minut za hrubost.
24:56
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #63 Tomáš Dušek bez asistence (2:4).
24:00
24:00
19:04
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #5 Matěj Pošta, asistoval #4 Tomáš Kameník (2:3).
17:56
12:00
12:00
10:29
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #14 Jiří Lizec, asistoval #66 Lukáš Fišer (0:3).
07:20
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #2 Lukáš Routa (0:2).
03:40
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #26 Radimír Holina, asistoval #9 Daniel Nejedlo (0:1).