1:0
1:0
- : -

FbŠ Bohemians B - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:1
13. Martin Skalický, 13. Lukáš Doležal, 25. Michal Chrástecký, 33. Michal Chrástecký - 15. Tristan Benetka; rozhodčí: Vojtěch Prokop - František Raffay; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Svatopluk Kněžour ? - Matyáš Cvejn ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:0;
45:00
41:33
Vyloučen hráč Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
39:43
Vyloučen hráč Jakub Dočekal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
32:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Michal Chrástecký, asistoval Lukáš Karásek (4:1).
30:00
30:00
28:35
Zajímavá šance od Běly Novotné bohužel neproměněna.
24:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Michal Chrástecký, asistoval Lukáš Krupička (3:1).
24:31
Krásna akce od Fbš Bohemians kterou proměnil Michal Chrástecký.

15:00
15:00
14:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tristan Benetka bez asistence (2:1).
12:58
12:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Vojtěch Novák (2:0).
12:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Skalický bez asistence (1:0).
06:08
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Jakub Dočekal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Prokop a František Raffay.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Svatopluk Kněžour; hráči v poli: Lukáš Krupička, Jakub Laštovka, Michal Chrástecký, Tomáš Holomeček, Lukáš Doležal