3:1
0:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - Florbalová akademie MB 5:6
4. Richard Iltis, 20. Tomáš Valkoun, 21. Richard Iltis, 24. Tomáš Valkoun, 30. Richard Iltis - 8. Michal Macků, 11. Petr Pánek, 11. Michal Macků, 15. Tadeáš Lang, 38. Zdeněk Vyhnánek, 44. Jiří Krouský; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:6; využití: 2:0; zásahy brankářů: Petr Líbal 22 - Vojtěch Šimon 20, Radovan Kopuletý 0, Vojtěch Šimon 5; po třetinách: 2:4, 3:1, 0:1;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra p. Pánka: Dnes jsme vyválčili na bojišti v Jičíně důležité 3 body. Jsme rádi, že odjíždíme krom brankáře všichni zdraví. 3 body nás málem stál výpadek na konci první a na začátku druhé třetiny, kdy jsme ztratili nadějný náskok 4:1. Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Chtěli jsme výhru ale máme prohru....... to je florko. Výhra by byla o mnoho lepší.
Všechno jsme už zanesli do excelu, hlavně tabulky plus/mínus. Příště očekáváme výhru. Děkujeme divákům a soupeřům.
58:35
Vyloučen hráč Richard Iltis družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
58:20
Timeout Florbalová akademie MB
57:05
Timeout KM automatik FBK Jičín
57:05
Vyloučen hráč Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
51:08
Vyloučen hráč Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
49:09
Vyloučen hráč Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:48
Vyloučen hráč Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
43:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Petr Machač (5:6).
40:15
Právě nám začala poslední třetina.
40:00
40:00
37:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek bez asistence (5:5).
34:59
Jičín: 11, MB: 7 střely
30:45
Vyloučen hráč Vojtěch Raclavský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
29:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Richard Iltis, asistoval Tomáš Valkoun (5:4).
29:23
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Šimon družstva Florbalová akademie MB
26:42
Vyloučen hráč Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Jan Štál (4:4).
23:32
Střídání brankáře. Nový brankář Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
20:49
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Richard Iltis, asistoval Marcel Jeřábek (3:4).
20:11
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
19:49
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Marek Hubaček (2:4).
18:40
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
14:59
Jičín: 11, MB: 11 střely
14:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Jakub Hroník (1:4).
10:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Macků, asistoval Tadeáš Lang (1:3).
10:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek bez asistence (1:2).
07:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Macků, asistoval Zdeněk Vyhnánek (1:1).
07:36
Hra se nám po necelých 4 minutách vyrovnává
03:57
03:06
Hra je zatím vyrovnaná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Tomáš Malý, Vojtěch Starý, Petr Machač, Jiří Krouský, Zdeněk Vyhnánek
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Michal Schreier, Daniel Taneček, Jan Štál, Tomáš Valkoun, Richard Iltis