5:2
0:7
- : -

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:11
9. Matouš Hrubý, 14. Lukáš Vejlupek, 16. Michael Petráň, 21. Michael Petráň, 22. Lukáš Vejlupek, 32. Lukáš Vejlupek, 34. Jaroslav Petrák, 36. Tomáš Jančík - 1. Adam Kocián, 8. Adam Kocián, 27. Adam Kocián, 28. Josef Sedláček, 47. Jakub Mühlfait, 57. Jakub Mühlfait, 58. Marek Pleskač, 59. Michal Václavík, 59. Michal Václavík, 59. Radek Drba, 60. Daniel Fišer; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 12 - Viktor Hejna 13; po třetinách: 3:2, 5:2, 0:7;
60:00
Střely po 3. třetině:
Panthers Praha - 7
Sparta Praha - 10
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnes bylo k vidění klasické juniorské utkání, kdy se hra přelévala nahoru dolu s velkým množstvím ztrát na obou stranách. Měřítko snesla 3. třetina, kdy jsme předvedli vyspělý kontrolovaný výkon a zaslouženě si vybojovali 3 body. Děkujeme soupeři za utkání!
60:00
Komentář trenéra domácích: Bohužel se utkání nehraje jen na 50 minut. Pro naše hráče velká škola a zkušenosti, které potřebujeme. Samozřejmě nás to mrzí, ale musíme se z toho otřepat a zítra být hlavou v zápase po celých 60 minut. Děkujeme moc za podporu od našich fanoušků a soupeři děkujeme za zápas.
60:00
59:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer bez asistence (8:11).
58:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Radek Drba, asistoval Adam Šimek (8:10).
58:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Daniel Fišer (8:9).
58:05
Timeout Panthers Praha
58:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Radek Drba (8:8).
57:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Pleskač, asistoval Lukáš Mervart (8:7).
56:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Mühlfait z trestného střílení (8:6).
54:47
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
46:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Mühlfait, asistoval Radek Drba (8:5).
44:43
Vyloučen hráč Marek Pleskač družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
41:08
Vyloučen hráč Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.

35:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Jaroslav Petrák (8:4).
33:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Tomáš Jančík (7:4).
31:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Jaroslav Petrák (6:4).
31:13
Vyloučen hráč Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Sedláček, asistoval Lukáš Mervart (5:4).
26:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Michael Wertheim (5:3).
21:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Matouš Hrubý (5:2).
20:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Tomáš Jančík (4:2).