2:0
1:1
- : -

FBC GYMNÁZIUM Český Těšín - FbC Coyotes Jablunkov 3:1
22. Tobias Czudek, 22. Samuel Kotajny, 30. Tobias Czudek - 27. Jakub Gorgosz; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Karas ? - Rostislav Rychlik ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:1;
36:00
33:30
Vyloučen hráč Martin Šenkýř družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání.
31:26
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
29:31
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Tobias Czudek, asistoval Jorik Jančar (3:1).
26:39
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Gorgosz bez asistence (2:1).
25:23
Vyloučen hráč Samuel Adámek družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:46
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Samuel Kotajny bez asistence (2:0).
21:21
13:14
Vyloučen hráč Jakub Gorgosz družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
07:27
Vyloučen hráč Adam Cieślar družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
02:30
Vyloučen hráč Matouš Fojcik družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Rostislav Rychlik; hráči v poli: Patrik Rusz, Jakub Gorgosz, Jakub Czernek, Matěj Čmiel, Adam Cieślar