1:4
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:14
7. Jakub Bitter, 15. František Kužel, 17. Jakub Vavrečka, 21. František Kužel, 45. Tomáš Štrbák - 3. Tomáš Ručka, 5. Adam Klusoň, 10. Michal Horák, 13. Adam Klusoň, 21. Michal Horák, 21. Štěpán Ludmila, 22. Adam Klusoň, 24. Michal Horák, 26. Jakub Vařecha, 27. Štěpán Ludmila, 32. Tomáš Jančařík, 34. Jakub Vařecha, 39. Jakub Vařecha, 43. Jáchym Eliáš; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vilém Bodnar ? - David Filla ?; po třetinách: 2:4, 2:6, 1:4;
45:00
44:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Štrbák, asistoval František Kužel (5:14).
42:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jáchym Eliáš, asistoval Jakub Vařecha (4:14).
41:00
Vyloučen hráč Michal Horák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:17
Timeout FBS Olomouc
38:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Vařecha, asistoval Michal Horák (4:13).
33:31
33:22
Vyloučen hráč Josef Koch družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
31:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Ondřej Šimíček (4:11).
30:00
30:00
26:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Ludmila, asistoval Matyáš Gryc (4:10).
25:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Vařecha, asistoval Adam Klusoň (4:9).
23:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Horák bez asistence (4:8).
21:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klusoň, asistoval Michal Horák (4:7).
20:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil František Kužel, asistoval Jakub Bitter (4:6).
20:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Ludmila, asistoval Tomáš Jančařík (3:6).
20:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Horák, asistoval Jáchym Eliáš (3:5).
16:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Vavrečka, asistoval Jan Slavík (3:4).
15:00
15:00
14:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil František Kužel, asistoval Tomáš Štrbák (2:4).
14:08
Vyloučen hráč Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:14
09:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Horák, asistoval Tomáš Ručka (1:3).
06:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Bitter, asistoval Martin Daniš (1:2).
04:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klusoň, asistoval Jáchym Eliáš (0:2).
02:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Ručka, asistoval Matyáš Gryc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Vilém Bodnar; hráči v poli: Martin Daniš, Tomáš Štrbák, Kryštof Novák, František Kužel, Jakub Bitter