4:2
1:1
- : -

SOKOLI Pardubice - FBC Česká Lípa 9:4
3. Filip Záhrobský, 4. Ondřej Machatý, 5. Filip Záhrobský, 13. Filip Záhrobský, 20. Michal Jeřáb, 20. Jan Vosáhlo, 22. Michal Jeřáb, 22. Filip Záhrobský, 32. Filip Záhrobský - 14. Mikeš Motejzík, 24. Matěj Ulman, 30. Matěj Ulman, 44. Radim Piškula; rozhodčí: Tomáš Novotný - David Vosála; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Adam Rozlivka ? - Milan Švajcr ?; po třetinách: 4:1, 4:2, 1:1;
45:00
44:59
Střely Pardubice: 32, Střely Česká Lípa: 16
44:32
Utkání se ke konci utkání pořádně přiostřilo.
43:44
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil Michal Jeřáb.
43:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radim Piškula, asistoval Mikeš Motejzík (9:4).
43:06
Česká Lípa využívá přesilovku. Motejzík opět předložil balónek úplně volnému Piškulovi a ten trefuje prázdnou branku.
42:16
Vyloučen hráč Jan Vosáhlo družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
40:41
Rozlivka se také předvádí parádním zákrokem. Tygřím skokem vychytává Motejzíka.
37:35
Vyloučen hráč Martin Tejnor družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:15
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil Jan Vosáhlo.
31:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Filip Záhrobský, asistoval Jan Buben (9:3).
31:34
Rozhodčímu Vosálovi vyletěla ruka až do stropu. V odloženém vyloučení se pak následně Pardubice prosazují.
30:00
30:00
29:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matěj Ulman bez asistence (8:3).
29:28
Ulman zachycuje chybnou rozehrávku Pardubic a ocitá se úplně sám před Rozlivkou. Ten vymetá všechny pavučiny z pravé šibenice.
26:30
Ševeček zachycuje chybnou rozehrávku České Lípy, předkládá volnému Vosáhlovi a ten nezaváhal.
23:41
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matěj Ulman, asistoval Mikeš Motejzík (8:2).
23:41
Ihned po dopsání předchozího komentáře se Česká Lípa svojí druhou střelou v této třetině prosazuje. Motejzík luxusně naservíroval míček Ulmanovi a ten se před prázdnou brankou nemýlil.
23:02
V posledních minutách Pardubice absolutně dominují. Česká Lípa se nezvládá přizpůsobit nasazenému tempu Sokolů.
21:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Filip Záhrobský, asistoval Sebastian Ševeček (8:1).
21:34
Záhorský dává hattrick.
21:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Jeřáb, asistoval Jan Pek (7:1).
19:20
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Vosáhlo, asistoval Filip Záhrobský (6:1).
19:20
Vosáhlo se z blízka trefuje přímo do bližší šibenice. Tady byl Švajcr bezmocný.
19:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Jeřáb bez asistence (5:1).
19:00
Jeřáb si proběhl celé hřiště a nakonec překonává i Švajcra.
15:00
15:00
13:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Mikeš Motejzík z trestného střílení (4:1).
13:16
Do samostatného úniku se dostal Motejzík a jeden z pardubických ho vzal zezadu po florbalce. Je nařízeno trestné střílení pro Českou Lípu.
12:33
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Filip Záhrobský z trestného střílení (4:0).
11:53
V oslabení se co samostatného úniku dostal Martin Tejnor ale Rozlivku nepřekonal.
11:07
Vyloučen hráč Lubomír Jelínek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
09:16
Míček zatím z 90 % kontrolují Pardubice, ovšem Lípa také hrozí ze svých samostatných úniků.
07:57
Švajcr se vytahuje parádním zákrokem.
06:20
Za střelou jednoho z pardubických hráčů se českolipský brankář Milan Švajcr pouze ohlédl. Střela však letěla pouze do horní tyče.
04:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Filip Záhrobský, asistoval Michal Puchner (3:0).
03:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ondřej Machatý, asistoval Vojtěch Král (2:0).
02:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novotný a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Oliver Šulc, David Sedláček, Mikeš Motejzík, Martin Tejnor, Lubomír Jelínek