0:1
0:4
- : -

Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA 2:5
16. Barbora Panešová, 18. Marie Wijasová - 34. Nela Blažková, 43. Adéla Červenková, 53. Nikola Chalupová, 56. Radka Niemczyková, 59. Karolína Bínová; rozhodčí: Filip Novák - Jaroslav Váňa; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Veronika Novotná 12 - Magdaléna Hrišková 16; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:4;
60:00
Komentář trenéra domácích (Michálek): Veřím, že zkušenosti které náš mladý tým sbírá, se mu jednou vrátí(minimlně většina našich hráček v lednu nebude překvapena z tempa 1.ligy juniorek). Obecně máme problém dávat góly a musíme zapracovat na hře v útočném pásmu. Gratuluji soupeři k výhře a nás čeká poctivá práce na tréninkách, abychom se vrátili na místa v tabulce, kde bychom chtěli být.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí (Pasecký): Dneska musím holky pochválit. Za trpělivost, za hlavu a ve finále i za kondici. Sice jsme trochu smolně prohrávali 0:2, ale soupeř měl minimum šancí. I když většina holek měla 3. zápas ve 44 hodinách, postupně jsme začali soupeře přebíhat. A díky trpělivosti jsme se vyvarovali zbytečných chyb a postupně z trvalého tlaku zápas otočili. Díky soupeři a držíme palce v následném zápase proti Tigers.
59:32
Niemczyková mohla přidat ještě jeden gól. Na poslední chvíli při otočce přišla o míček.
58:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová bez asistence (2:5).
58:56
KAROLÍNA BÍNOVÁ pečetí výhru hostujícího celku brankou do prázdné branky.
58:12
Tatran je na vlastní půlce a čas mu utíká čím dál víc.
57:56
Bínová zkušeně proti třem soupeřkám podržela míček.
57:01
Poslední tři minuty základní hrací doby.
56:39
Tlak Tatranu končí faulem v rohu.
56:05
Ostrava vyhazuje míček přes celé hřiště.
55:37
Novotná na střídačce. Tatran hraje vabank a zkouší hru bez gólmanky.
55:16
Logicky si musel vzít Michálek oddechový čas poté, co RADKA NIEMCZYKOVÁ zvýšla z hranice velkého brankoviště na 4:2 pro Ostravu.
55:15
Timeout Tatran Střešovice
55:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Nela Blažková (2:4).
54:41
Střešovice se pouští do vysokéhp presinku a dle slov trenéra přechází nyní na osobní obranu.
54:01
Ostravanky si řekly, že nejlepší obrana je útok a hraje se opět na polovině Tatranu.
52:23
Ostravanky jdou po zásluze do vedení. Sigmundová přízemním krosem našal  NIKOLU CHALUPOVOU, která z první poslala míček pod Novotnou do branky.
52:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikola Chalupová, asistoval Karolína Sigmundová (2:3).
51:22
Hosté zamkli soupeře. Domácí trpělivě vyčkávají na zisk míčku.
50:50
Chalupová z otočky pálí vedle. Ostrava ale bude pokračovat na míčku.
50:02
Šešulková měla na čepeli vedou gól. Míček se jí ale dostal pod tělo a musela střílet z obtížné pozice. Pokus podle toho také dopadl.
49:36
Ostrava uklidňuje hru před příchodem závěrečné desetiminutovky.
48:50
/tok hostů končí míčkem v zámezí. Tatran se bude bránit.
47:57
Bínová si hodila míček moc dopředu a nakonec ho po souboji u mantinelu ztratila.
47:17
Pokus Tkadlecová likviduje Hrišková rukou.
46:48
Na druhé straně pálila dvakrát Viková. Poprvé do hráčky, podruhé do protějšího zadního mantinelu.
46:05
Pudišová měla na holi obrat ve skóre, když vystihla rozehrávku domácí obrany. Její pokus tahem ale skončil trestuhodně v zámezí.
45:33
Pokračuje se v pěti na obou stranách.
45:01
Ostravě se daří držet i ve čtyřech míček za soupeřovou bránou.
44:06
Matějková vyslala z voleje přízemní pokus. Hrišková se stihla přesunout.
43:33
Vyloučen hráč Nikola Chalupová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
43:22
Ostravanky tlačí na Tatran, který se jen těžko dostává z obranné poloviny.
42:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adéla Červenková bez asistence (2:2).
42:07
A je srovnáno. K odraženému míčku se dostala ADÉLA ČERVENKOVÁ a přízemní střelou překonala Novotnou.
41:00
Minuta pryč a Tatran hýří aktivitou. O přestávce byl v šatně asi velký průvan. Koneckonců kouč Michálek tohle umí, ne že ne.
40:00
40:00
39:59
Ostrava byla  lepší v uplynulém dějství a Tatran může být rád, že udržel alespoň jednogólové vedení. Hodně může děkovat Novotné, která toho vychytala požehnaně, ale přeci jenom je tu zápletka do závěrečné části, kdy hosté snížil na 1:2, ačkoliv vyslali jenom tři střely. Domácí tým vyslal šest pokusů.
39:30
Rána Středulové skončial sražena na zadním mantinelu.
39:01
Poslední minuta druhé dvacetiminutovky.
37:50
Dojmy ze hry Tatranu jsou takové, že se snaží udržet náskok do přestávky, nebo alespoň držet míček na delší dobu, než se mu to dařilo v uplynulých osmnácti minutách prostřední periody.
36:14
Ovšem Ostrava cítí příležitost a žene se za vyrovnáním.
35:30
Zápas najednou dostal potřebnou dynamiku a probudil se i Tatran, který si po dlouhé době vyzkoušel hru na útočné polovině.
33:33
Nyní přišlo zřejmě logické vyústění dosavadního průběhu prostředního dějství. NELA BLAŽKOVÁ dostala míček za obranu a forhendovým blafákem odstranila kouzlo Novotné. Asistence: Vendula Schindlerová.
33:32
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Vendula Schindlerová (2:1).
33:16
Hostující tým pokračuje ale v aktivnějším pojetí hry. Má více ze hry.
31:15
Blažková se dostala do úniku a objevila se zcela sama před Novotnou. Z velkého brankoviště ale nepochopitelně zabočila k mantinelu. Co měl tento manévr znamenat, ví jenom ona sama. Ostrava je stále bez vstřelené branky.
30:34
Lovíšková se vychýlyla při střelbě a na jejím pokusu se to projevilo zcela pokusem mimo.
30:14
Špatná rozehra obrací hru proti Ostravě.
30:01
Další parádní zákrok Novotné ramenem. Gólmanka Tatranu je zatím jednoznačně nejlepší hráčkou na hřišti.
29:26
Gálová ztratila balanc při příjmu míčku a musela podstoupit souboj. Nakonec z něj odešla jako poražená, protože faulovala.
28:30
Wijasová nekompromisně a zbytečně sekla do soupeřky na útočné polovině a měla být vyloučena. Hraje se však stále v pěti.
28:09
Až po osmi minutách druhé části se Tatran dokázal udržet na delší dobu před soupeřovou bránou.
27:32
Mnoho soubojů ve středu hřiště. Ostrava dál drží míček.
26:06
Ostrava dál hraje prim na balónku. Stále tomu ale chybí vážnější ohrožení domácí svatyně.
25:09
Právě Novotná zahájila rychlý útok a Hrišková na druhé straně musela co dělat, aby zabránila třetí brance Tatranu.
23:47
Pudišová se krásně uvolnilan a střed. V domácí brance ale klečí zatím stoprocentní Novotná, která její ráne efektivně vyrazila ramenem.
22:56
Jen na malou chvíli získaly domácí hráčky míček a vzápětí se musely opět stěhovat před vlastní branku.
22:00
Tatran si omáhá faulem u mantinelu, aby alespoň přerušil hru.
20:55
Ostrava začal prostřední část aktivně a hraje se na polovině Tatranu.
20:00
20:00
19:59
Úvodní dějství je minulosti. Na míčku hrála procentuálně více Ostrava, údernější byl ale Tatran, který tak po dvaceti minutách hry vede 2:0. Jinak je ale k vidění vyrovnaná partie, což potvrzují střely v poměru 8:7 ve prospěch Střešovic. Domácí navíc mnoho střel i zblokovali.
19:57
V posledních vteřinách se objevila osamocená Bláhová před Hriškovou. Na celou halu zaznělo, jak ji vyprášila přízemní střelou kalhoty.
19:01
Poslední minuta úvodního dějství.
18:42
Obě gólmanky si v rychlém sledu připisují pohotové zákroky rukou.
17:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marie Wijasová, asistoval Karolína Bláhová (2:0).
17:45
Rychlý protiútok a přichází navýšení skóre z hole MARIE WIJASOVÉ po přihrávce Bláhové.
17:00
Středulová pálila ze středu. Její pokus skončil zblokován domácí obranou.
16:36
Hosté zamkli soupeře, nicméně stejěn jako v předchozích případech hrají u mantinelů a bez střelby.
16:17
Ostrava chce vyrovnat a tlačí se opět před domácí brankářku.
15:13
Domácí na rozdíl od Ostravy využívají početní výhodu. Bicková našla BARBORU PANEŠOVOU, která z první překonala Hriškovou.
15:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Panešová, asistoval Lucie Bicková (1:0).
13:53
Niemczyková nechtěně zasáhla domácí lob a dostává dvě minuty.
13:52
Vyloučen hráč Radka Niemczyková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:04
NA druhé straně od mantinelu pálila Tkadlecová. Hrišková nadvakrát dostává míček pod kontrolu.
12:30
Niemczyková se krásně uvolnila na střed. Její skrytou střelu si ale Novotná pohlídala.
12:15
Zničený balón zapřičinil další přerušení. Hrát se bude po levici Hriškové.
11:42
Ostrava poslední minutu kontroluje míček. Střešovice jsou pozorné v obranném postavení.
10:40
Odskok Břešťálové vyústil pouze v žabičku, která proskákala brankovištěm.
09:55
Středulová se uvolnila. Po jejím nabízeném krosu skrz obranné pásmo Tatranu se ale její spoluhráčky natahovaly marně.
09:10
Znovu v akci ostravská útočnice. Nyní připravila o balónek Břešťálovou, nicméně z běhu poslala svůj pokus do zadního mantinelu.
08:45
Chalupová z otočky míří mimo.
07:55
Pokusi Bickové z půlky prosvištěl velkým čtvercem. Hrišková zkontrolovala míček pohledem.
07:18
Gálová z jedničky trefuje pouze boční síť.
06:40
Lovíšková hledala v ideální pozici Wijasovou, která ale dostala míček na bekhend a musela si nakonec pro něj do rohu.
05:58
Vernerová se vrací, Tatran přežil první oslabení bez úhony.
05:00
Hosté hrají na útočné polovině, ovšem pouze kolem mantinelů. Domácí čtveřice pozorně brání.
04:08
Lovíšková utekla po pravé straně a Hrišková musela zasahovat ramenem.
03:58
Vyloučen hráč Lucie Vernerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
03:30
Ostrava si zahraje přesilovou hru. Zatím má výhodu a čeká se na přerušení.
02:25
Niemczyková vyslala přízemní střelu na bližší tyč. Novotná připravena na bližší tyči.
02:04
Tatran zkraje zápasu drží míček častěji na svých holích.
00:25
Bicková se prohnala podél mantinelu. Na poslední chvíli ji ale sjel míček z čepele. Hrišková mohla zůstat v klidu.
00:01
Utkání právě začalo. Ostrava vyhrála buly a začíná od vlastní brány.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jaroslav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Karolína Bínová, Adriana Středulová, Radka Niemczyková, Vendula Schindlerová, Nela Blažková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Barbora Panešová, Lucie Bicková, Nikola Kramperová, Lucie Vernerová, Valentýna Viková