0:2
1:2
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:5
14. Jakub Hart, 35. Matyáš Bohuslav Vidaillac - 10. Kosťantyn Šlosar, 30. Daniel Rozsévač, 30. Kosťantyn Šlosar, 37. Jan Krejča, 44. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: Petr Kadlec - Daniel Kršek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Fridrich ? - Jan Hübschman ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:2;
44:12
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
44:12
Vyloučen hráč Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
43:57
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
43:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vojtěch Andrášek, asistoval Matyáš Bláha (2:5).
40:39
Vyloučen hráč Daniel Nepraš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
36:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Krejča, asistoval Matyáš Kopecký (2:4).
34:29
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Lukáš Mühlfait (2:3).
32:00
Vyloučen hráč Adam Bureš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Kosťantyn Šlosar, asistoval Vojtěch Bláha (1:3).
29:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Rozsévač, asistoval Vojtěch Andrášek (1:2).
15:00
15:00
13:34
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Jan Holas (1:1).
09:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Kosťantyn Šlosar, asistoval Daniel Rozsévač (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Milichovský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský