4:7
1:2
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L B - Florbal Ústí C 7:14
7. Mikoláš Malý, 11. Ondřej Kára, 18. Ondřej Kára, 20. Matyas Pilař, 20. Ondřej Večeř, 24. Ondřej Večeř, 32. Matyas Pilař - 3. Jiří Strnad, 6. Jiří Strnad, 7. Lukáš Krušina, 11. Jiří Chvojka, 12. Jiří Chvojka, 17. Karel Hais, 17. Jiří Chvojka, 19. Filip Šifalda, 22. Michal Arnold, 22. Jiří Chvojka, 23. Mikoláš Malý, 26. Jiří Chvojka, 36. Jiří Chvojka, 45. Martin Stejskal; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Dominik Whitehead 37 - Adam Brett 30; po třetinách: 2:5, 4:7, 1:2;
45:00
44:53
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Stejskal, asistoval Lukáš Krušina (7:14).
41:39
Vyloučen hráč Adam Alexandr Šeps družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za hra rukou.
35:00
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Jiří Chvojka, asistoval Adam Brett (7:13).
31:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Matyas Pilař, asistoval Michal Rott (7:12).
30:00
30:00
27:01
Vyloučen hráč Mikoláš Malý družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:45
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Jiří Chvojka, asistoval Jiří Strnad (6:12).
23:07
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Michal Rott (6:11).
22:33
Vlastní branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Mikoláš Malý (5:11).
22:33
Ajajaj.. Šikovnost některých hráčů nemá mezí.
21:14
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Jiří Chvojka bez asistence (5:10).
21:00
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Michal Arnold, asistoval Jiří Strnad (5:9).
19:29
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Marcel Holíček (5:8).
19:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Matyas Pilař, asistoval Mikoláš Malý (4:8).
19:01
Hráč Matyas Pilař týmu Roudnice, vybíhá do útoku a střílí. Přesto že jeho styl běhu připomíná Forresta Gumpa, proměňuje střelou z backhandu.
18:27
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Filip Šifalda, asistoval Jiří Strnad (3:8).
17:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Ondřej Kára, asistoval Ondřej Večeř (3:7).
16:40
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Jiří Chvojka, asistoval Jaroslav Folk (2:7).
16:25
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Karel Hais, asistoval Michal Arnold (2:6).
15:00
15:00
11:29
10:45
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Jiří Chvojka, asistoval Michal Arnold (2:4).
10:24
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Ondřej Kára, asistoval Mikoláš Malý (2:3).
06:25
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Filip Šifalda (1:3).
06:03
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Mikoláš Malý, asistoval Marcel Holíček (1:2).
06:03
V tomto zápase dostal možnost se projevit nejstarší a tím pádem i nejmoudřejší hráč roudnického týmu, Marcel Holíček. Právě poslal nahrávku na Mikoláše Malého, který proměňuje.
05:01
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Jiří Strnad, asistoval Jiří Chvojka (0:2).
02:53
00:01
Vstupujeme do třetího a posledního utkání dnešního dne. Uvidíme, co za zázraky spatříme.