2:2
3:2
1:0

Florbal Sokolov - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 8:7p
14. Kryštof Kadlec, 19. Jan Skopový, 24. Kryštof Kadlec, 40. Štěpán Mosler, 44. Jan Skopový, 51. Aleš Hoch, 59. Štěpán Mosler, 61. Petr Kleiner - 3. Martin Čonka, 5. Aleš Linka, 18. Aleš Linka, 22. Aleš Linka, 25. Aleš Linka, 49. Aleš Linka, 55. Aleš Linka; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 6:7; využití: 3:3; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 21 - Tomáš Gieszmann 25; po třetinách: 2:3, 2:2, 3:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domacích Jakuba Stejskala:
Zápas pro náš prospěch rozhodla třetí třetina, ve které jsme se uklidnili, vyvarovali se chyb vzadu a zápas sme dotáhli do prodloužení, ve kterém jsme využili přesilovku a urvali bod navíc.
65:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Lindnera: Zápas, ve kterém jsme tahali za delší konec, ale bohužel jsme se vlastími chybami dostali pod tlak, který soupeř dokázal zkušeně využít. Jeli jsme sem pro tři body, takže zisk jednoho hodnotím jako ztátu. Děkujeme soupeři za hru a těšíme se na odvetu.
60:26
60:26
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Patrik Soukup (8:7).
60:00
60:00
59:21
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
58:17
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Patrik Soukup (7:7).
57:37
Timeout Florbal Sokolov
54:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Ondřej Hrdlička (6:7).
53:58
Vyloučen hráč Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
50:42
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Lukáš Konvalina (6:6).
48:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Milan Čížek (5:6).
47:08
Vyloučen hráč Marek Novák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
43:37
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Skopový, asistoval Petr Kleiner (5:5).
40:00
40:00
39:25
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:25
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nesportovní chování.
39:25
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
39:04
37:21
Vyloučen hráč Jaroslav Bielik družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
34:22
32:47
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
29:20
Vyloučen hráč Ondřej Hrdlička družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
26:46
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Čonka (3:5).
23:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Filip Jan Vrbický (3:4).
21:05
20:00
20:00
18:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Skopový, asistoval Štěpán Mosler (2:3).
17:54
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
17:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka bez asistence (1:3).
13:39
04:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Pavel Bezrouk (0:2).
04:20
Vyloučen hráč Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Martin Čonka, asistoval Pavel Bezrouk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Zdeněk Mašek, Martin Čonka, Aleš Linka, Ondřej Hrdlička
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Patrik Soukup, Štěpán Mosler, Jan Skopový