0:1
1:3
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - TEXAS LONGHORNS DDM P6 4:5pn
2. Vojtěch Majer, 5. Daniel Křůpala, 5. Antonín Hojný, 35. Ondřej Šplíchal - 19. Michal Havlíček, 26. Jan Sátra, 28. Michal Havlíček, 31. Lukáš Bulíř, N Lukáš Bulíř; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Bergman ? - Tomáš Véle ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč Lukáš Bulíř a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč David Martenek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč Michal Havlíček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč David Martenek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč Lukáš Bulíř , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč Jakub Tater , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč Jan Drebitko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč Ondřej Šplíchal , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
34:03
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Ondřej Šplíchal, asistoval Jakub Kovanda (4:4).
33:47
Vyloučen hráč Lukáš Bulíř družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za vražení zády.
33:44
Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
30:07
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Lukáš Bulíř, asistoval Vangelis Zingopis (3:4).
27:50
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Michal Havlíček, asistoval Lukáš Bulíř (3:3).
27:47
Vyloučen hráč Jakub Tater družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za vražení zády.
25:12
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Jan Sátra, asistoval Michal Havlíček (3:2).