2:2
5:1
- : -

Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:4
2. Petr Skála, 26. Samuel Řezáč, 29. Samuel Řezáč, 33. Tomasz Grycz, 35. Ondřej Urbančík, 43. David Křižák, 44. Matěj Pezda, 45. Tomasz Grycz - 5. Filip Szemla, 24. Matěj Gabriel, 28. Lukáš Fukala, 39. Lukáš Fukala; rozhodčí: Radim Richtár - Michal Sládek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop ? - Vojtěch Galia ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 5:1;
45:00
44:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Tomasz Grycz, asistoval Tomáš Poruba (8:4).
43:51
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
43:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Pezda bez asistence (7:4).
42:39
Timeout Torpedo Havířov
42:39
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil David Křižák, asistoval Samuel Řezáč (6:4).
38:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Fukala bez asistence (5:4).
36:20
Vyloučen hráč Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
34:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Ondřej Urbančík, asistoval Matěj Pezda (5:3).
32:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Tomasz Grycz bez asistence (4:3).
30:00
30:00
28:53
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Tobiáš Zipser (3:3).
27:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Fukala, asistoval Nikolas Vizváry (2:3).
25:19
23:24
Vyloučen hráč Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
23:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matěj Gabriel, asistoval Nikolas Vizváry (1:2).
15:00
15:00
04:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Szemla, asistoval David Slončík (1:1).
01:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Petr Skála, asistoval Vojtěch Mrowiec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Richtár a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tomáš Poruba, Patrik Tichý, Jan Warcholek, David Křižák, Tomasz Grycz