2:4
4:0
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - PANTHERS OTROKOVICE 6:4
28. Filip Kovářík, 30. Filip Bezpalec, 46. Filip Kovářík, 53. Matěj Langr, 55. Petr Pšenčík, 59. Filip Kovářík - 32. Josef Štourač, 35. Kryštof Nerušil, 38. Milan Sousedík, 38. Martin Malůš; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 23 - Filip Doležal 34; po třetinách: 0:0, 2:4, 4:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Matoulka: V první třetině jsme byli střelecky aktivnější, ve druhé třetině jsme vypadli z tempa hry a třetí třetina nám se štěstím vyhrála zápas. V zítřejším zápase se výpadku musíme vyvarovat, abychom si dokráčeli pro úspěšný šestibodový výkon. Díky soupeři, rozhodčím a doufám, že zítra dorazí i diváci.
60:00
59:44
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
58:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Filip Kovářík bez asistence (6:4).
58:16
Vyloučen hráč Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:25
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
57:10
Komentář trenéra hostí, Miroslava Koníčka: Když se hraje týmově 10minut z 60, tak se vyhrává těžce. Dneska jsme klidně mohli dostat 10 a vyhrát o 5. Ještě by se unie mohla zamyslet na nominaci rozhodčí na zápasy, přece jen "jsme profici",ne?
54:31
Vlastní branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík (5:4).
52:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matěj Langr, asistoval David Kolář (4:4).
45:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Filip Kovářík, asistoval Kryštof Šejnost (3:4).
40:00
40:00
37:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Malůš, asistoval Adam Štourač (2:4).
37:08
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Martin Hadaš (2:3).
34:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Kryštof Nerušil, asistoval Martin Malůš (2:2).
31:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Ondřej Kahoun (2:1).
29:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Filip Bezpalec, asistoval Matěj Langr (2:0).
27:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Filip Kovářík, asistoval Jan Štefek (1:0).
25:54
Vyloučen hráč Martin Hadaš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
22:26
Vyloučen hráč Milan Sousedík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Filip Doležal; hráči v poli: Petr Pšenčík, Adam Štourač, Ondřej Kahoun, Milan Sousedík, Josef Štourač
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: David Kolář, Jakub Kýr, Aleš Weigner, Filip Bezpalec, David Vondra