1:3
- : -
Zlín Lions

FAT PIPE Start98 Kunratice - Zlín Lions 5:7
5. Ondřej Štefek, 11. Kryštof Šejnost, 27. Jan Štefek, 31. Ondřej Štefek, 50. David Kolář - 1. David Vodica, 9. Jakub Vít, 18. Jakub Holiš, 30. Jakub Holiš, 55. Adam Jiříček, 59. David Vodica, 60. Ondřej Žůrek; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek ? - Jakub Pechura ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:3;
65:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Matoulka: Vyrovnané utkání, které rozhodla produktivita hostí. Věřím, že když dnes nesbíráme žádné body, odnášíme si alespoň spoustu zkušeností, který tento mladý tým potřebuje. Díky soupeři, rozhodčím a všem 14 divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí Vladímíra Oleška: Druhé těžké utkání v řadě, Jeli jsme na morál a dokázali utkání zlomit ve druhé půli 3. třetiny. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mnoho zdaru do sezony.
60:00
59:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Ondřej Žůrek bez asistence (5:7).
58:37
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
58:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica, asistoval Jan Pavelec (5:6).
54:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adam Jiříček, asistoval David Vodica (5:5).
49:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil David Kolář, asistoval Aleš Weigner (5:4).
40:00
40:00
34:48
Vyloučen hráč Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Ondřej Štefek, asistoval Filip Kovářík (4:4).
29:42
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Karel Ševčík (3:4).
28:54
Vyloučen hráč David Kolář družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
26:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jan Štefek, asistoval David Kolář (3:3).
20:00
20:00
18:12
Ondřej Hnátek právě zúročil nálož tréninkových jednotek a neuvěřitelným výskokem na kolenou do strany zlikvidoval jistou akci 2 na 0..
17:18
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Karel Ševčík (2:3).
17:18
Holiš dobu tvrdě pracoval na půlce soupeře a nakonec se dočkal přihrávky a zakončil Hnátkovi pod nohu.
10:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Kryštof Šejnost, asistoval Jan Štefek (2:2).
10:55
Nemusíš se dívat, kde je brána, stačí ťuknout do backhendu než se brankář připraví.
08:52
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vít, asistoval Vojtěch Prokůpek (1:2).
04:22
04:22
V posledních vteřinách slibně rozehrané přesilovky po sérii přesných přihrávek našell míček cestu až k Ondřeji štefkovi který přesně zakončil.
02:31
Vyloučen hráč David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
00:24
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica, asistoval Jan Pavelec (0:1).
00:24
Zápas nezačal pro domácí dobře. Zlín vyhrál buly a po průniku přes pravý mantinel přišel kros s přesným rychlým zakončením.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Vojtěch Blažek, Vojtěch Valůšek, Jan Pavelec, David Vodica, Adam Jiříček
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Aleš Weigner, Lukáš Hamerník, Matěj Langr, Ondřej Peterka, Filip Bezpalec