4:0
1:5
- : -

Orka Čelákovice B - FBC Slavia Praha B 6:5
12. Jan Mitka, 13. Matěj Čech, 16. Martin Bajer, 19. Lukáš Kubík, 24. Martin Bajer, 33. Lukáš Kubík - 27. Matyáš Melíšek, 32. Petr Bína, 34. Jakub Puciow, 36. Tomáš Sekyrka, 36. Michal Obertan; rozhodčí: Jakub Dragoun - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:2 + Roman Malík 5 + ČK1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Lukáš Vejvalka ?; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:5;
36:00
35:41
Vyloučen hráč Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:41
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:19
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Michal Obertan, asistoval Jakub Puciow (6:5).
35:08
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Tomáš Sekyrka, asistoval Jakub Bendžela (6:4).
33:31
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Jakub Puciow, asistoval Jakub Bendžela (6:3).
32:49
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Lukáš Kubík, asistoval Jan Mitka (6:2).
31:17
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Petr Bína, asistoval Jan Horyna (5:2).
27:22
Vyloučen hráč Tomáš Sadil družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání.
26:13
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Matyáš Melíšek, asistoval Lukáš Chramosil (5:1).
24:00
24:00
23:15
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Martin Bajer, asistoval Samuel Černý (5:0).
18:19
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Lukáš Kubík, asistoval Vojtěch Strnad (4:0).
17:25
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za sekání.
16:19
Vyloučen hráč Roman Malík družstva FBC Slavia Praha B na 5 minut za hrubost.
16:19
Vyloučen hráč Roman Malík družstva FBC Slavia Praha B do konce utkání.
15:00
12:23
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Matěj Čech, asistoval Tomáš Sadil (2:0).
12:00
12:00
11:20
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Jan Mitka, asistoval Matěj Čech (1:0).
06:40
Vyloučen hráč Samuel Černý družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha B: brankář: Lukáš Vejvalka; hráči v poli: Jakub Bendžela, Matěj Vrablík, Jakub Puciow, Lukáš Chramosil, Petr Bína