4:1
3:4
- : -

FBC SLOVÁCKO - Florbal Vsetín 8:8
14. Michael Christov, 20. Adam Buček, 25. Dennis Zlámal, 26. Maxmilián Čech, 27. Adam Hájek, 33. Radim Zálešák, 45. Dennis Zlámal, 45. Radim Zálešák - 5. Martin Kovář, 10. Jan Legát, 14. Michael Dudek, 21. Michael Dudek, 37. Jan Legát, 39. Martin Kovář, 41. Jan Legát, 41. Filip Mynář; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Ema Čechová ? - Ondřej Mikeš ?, Lukáš Mucska ?; po třetinách: 1:3, 4:1, 3:4;
45:00
44:22
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Radim Zálešák, asistoval Michael Christov (8:8).
44:02
Timeout Florbal Vsetín
44:02
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Dennis Zlámal, asistoval Ema Čechová (7:8).
42:48
Vyloučen hráč Adam Hegar družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
40:57
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Mynář bez asistence (6:8).
40:41
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Legát, asistoval Martin Kovář (6:7).
38:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Martin Kovář, asistoval Adam Procházka (6:6).
36:28
36:04
Vyloučen hráč Dennis Zlámal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:56
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Radim Zálešák, asistoval Dennis Zlámal (6:4).
32:08
Vyloučen hráč Rostislav Sicha družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:51
Vyloučen hráč Michal Brázdil družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
26:38
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Hájek, asistoval Ondřej Sýkora (5:4).
25:45
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Maxmilián Čech, asistoval Dennis Zlámal (4:4).
25:45
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Mucska družstva Florbal Vsetín
24:58
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Dennis Zlámal, asistoval Adam Hájek (3:4).
20:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michael Dudek, asistoval Martin Kovář (2:4).
19:14
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Buček, asistoval Dennis Zlámal (2:3).
15:00
15:00
13:37
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Michael Christov bez asistence (1:3).
13:25
09:26
05:00
Vyloučen hráč Ondřej Sýkora družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za držení.
04:20
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Martin Kovář, asistoval Jan Legát (0:1).
03:40
Vyloučen hráč Michael Christov družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Ondřej Mikeš; hráči v poli: Martin Kovář, Jan Legát, David Malý, Adam Procházka, Michael Dudek
00:00
Line-up domácích FBC SLOVÁCKO: brankář: Ema Čechová; hráči v poli: Michael Christov, Dennis Zlámal, Maxmilián Čech, Adam Buček, Radim Zálešák