0:2
2:3
- : -

Florbal Vsetín - Fbc Topgal Šternberk 6:8
1. Filip Mynář, 9. Rostislav Sicha, 14. Adam Hegar, 15. Jan Legát, 39. Matyáš Fusek, 44. Michael Dudek - 1. Martin Mikolajek, 7. Dominik Papica, 12. Dominik Papica, 16. Martin Mikolajek, 29. Jan Hrubča, 36. Dominik Papica, 40. Martin Mikolajek, 43. Dominik Papica; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:1 + Matyáš Zbránek OS; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lukáš Mucska ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 4:3, 0:2, 2:3;
45:00
43:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michael Dudek, asistoval Matyáš Fusek (6:8).
42:45
Timeout Florbal Vsetín
42:45
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica, asistoval Martin Mikolajek (5:8).
39:15
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Mikolajek, asistoval Petr Marghold (5:7).
38:50
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Matyáš Fusek, asistoval Martin Kovář (5:6).
35:30
30:00
30:00
28:07
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jan Hrubča, asistoval Jakub Repa (4:5).
18:50
Vyloučen hráč Matyáš Zbránek družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nesportovní chování.
18:50
Vyloučen hráč Matyáš Zbránek družstva Fbc Topgal Šternberk - osobní trest.
15:55
15:00
15:00
14:35
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Legát, asistoval Matěj Šebesta (4:3).
13:41
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Adam Hegar, asistoval Filip Mynář (3:3).
11:25
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica, asistoval Petr Marghold (2:3).
10:55
Vyloučen hráč Martin Kovář družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:22
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Rostislav Sicha, asistoval Michal Brázdil (2:2).
06:45
06:32
Vyloučen hráč Filip Mynář družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:24
00:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Mynář, asistoval Adam Hegar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Topgal Šternberk:
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Ondřej Mikeš; hráči v poli: Martin Kovář, Jan Legát, David Malý, Adam Procházka, Michael Dudek