2:5
- : -
TJ Turnov B

FBC Bílí bagři Liberec C - TJ Turnov B 8:7
5. Jan Kudláček, 11. Lukáš Kysela, 14. Sebastián Galbavý, 15. Petr Peřina, 17. Pavel Filipets, 28. Jan Kudláček, 42. Petr Peřina, 44. Lukáš Kysela - 14. Karel Fiala, 26. Daniel Bursa, 31. František Záleský, 39. Marek Pala, 42. Vojtěch Rondoš, 43. Karel Fiala, 45. Vojtěch Rondoš; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 1 + Pavel Filipets ČK3 + 5:1 + Daniel Bursa ČK1 + 5; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Adam Ráliš 5, Adam Ráliš 5, Adam Ráliš 1 - Filip Jirman 0, Filip Jirman 0, Filip Jirman 3; po třetinách: 4:1, 2:1, 2:5;
45:00
44:24
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #28 Vojtěch Rondoš bez asistence (8:7).
43:57
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #9 Lukáš Kysela, asistoval #2 Sebastián Galbavý (8:6).
43:22
Timeout TJ Turnov B
42:42
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #10 Karel Fiala bez asistence (7:6).
42:42
Turnov snižuje kontaktním gólem na 6:7, napětí by se dalo krájet. Jediná chyba může rozhodnout.
41:29
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #28 Vojtěch Rondoš, asistoval #19 Marek Pala (7:5).
41:10
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #12 Petr Peřina bez asistence (7:4).
41:06
Timeout FBC Bílí bagři Liberec C
38:46
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #19 Marek Pala, asistoval #17 Martin Dyntr (6:4).
35:28
Vyloučen hráč #27 Daniel Bursa družstva TJ Turnov B do konce utkání.
35:28
Vyloučen hráč #27 Daniel Bursa družstva TJ Turnov B na 5 minut za hrubost.
35:28
Vyloučen hráč #14 Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C do konce utkání.
35:28
Vyloučen hráč #14 Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 5 minut za nesportovní chování.
35:28
Tvrdý zákrok hráče Turnova skončil dohrou a dvojitým vyloučením do konce utkání. Domácí bohužel neudržel emoce na uzdě a rozhodl se to turnovskému vrátit a hned po zákroku ho uzemnil.
34:55
Bagři, zatím Turnov i přes oslabení k ničemu nepustili.
33:01
Vyloučen hráč #4 Martin Král družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za bránění ve hře.
30:07
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #15 František Záleský, asistoval #3 Štěpán Pohl (6:3).
30:01
Během přestávky pořadatelé odvedli perfektní práci, hřiště vyžehleno, mantinely srovnány.
28:46
Turnovství nyní tlačí a snaží se zápas zvrátit na svou stranu.
27:49
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #88 Jan Kudláček, asistoval #3 Martin Stanner (6:2).
25:00
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #27 Daniel Bursa, asistoval #17 Martin Dyntr (5:2).
24:25
Moc hezká akce Turnova, rychlý kříž však gomal zachytil.
21:03
Vyloučen hráč #27 Daniel Bursa družstva TJ Turnov B na 2 minuty za nesportovní chování.
19:38
Nyní je hra nahoru dolů i turnovští předvedli hezkou akci, bohužel pro ně, golman připraven.
17:33
Hráč č. 88 Jan Kudláček, předvádí skvělí výkon. Bohužel sudí gól neuznává :(
16:44
neskutečný zákrok golmana hostů. Domácí nyní svého soupeče nepouštějí k míčku.
16:24
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #14 Pavel Filipets, asistoval #88 Jan Kudláček (5:1).
15:30
Neuvěřitelná šance hostů, skončila neúspěchem. Diváci jásají.
14:58
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #12 Petr Peřina, asistoval #13 Radek Chobot (4:1).
13:58
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #2 Sebastián Galbavý, asistoval #12 Petr Peřina (3:1).
13:12
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #10 Karel Fiala, asistoval #19 Marek Pala (2:1).
10:26
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #9 Lukáš Kysela, asistoval #12 Petr Peřina (2:0).
04:25
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #88 Jan Kudláček, asistoval #21 Ondřej Kutílek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov B: brankář: Filip Jirman; hráči v poli: Vojtěch Rondoš, Karel Fiala, Martin Dyntr, Daniel Bursa, Jaroslav Nezdara
00:00
Line-up domácích FBC Bílí bagři Liberec C: brankář: Adam Ráliš; hráči v poli: Sebastián Galbavý, Martin Stanner, Tomáš Braun, Radek Chobot, Petr Peřina