1:2
0:0
- : -

Kanonýři Kladno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:4
40. Jakub Šolle - 1. Jakub Dufek, 10. Matyáš Borek, 35. Matěj Kolář, 38. Lukáš Kafka; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 20 - Karel Pergler 12; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:0;
60:00
59:59
Střely v druhé třetině - Kladno: 6, Chodov: 10
59:59
Komentář trenéra hostů: Pro nás důležitý první zápas, který jsme dokázali zvládnout. Od začátku až do konce jsme byli lepším týmem a ačkoliv hostující tým několikrát změnil taktiku, vždy jsme zvládli správně zareagovat. Díky klukům za výkon, soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Soupeř dneska ukázal větších kvalit, proměnil svoje šance a zaslouženě bere tři body. My se musíme lépe přizpůsobit kvalitě soupeřů a musíme hrát více sebevědomě, teprve potom můžeme pomýšlet na lepší výsledek. Jdeme se připravit na další utkání.
59:02
Kladno si po odvolání brankáře vylepšuje přesilovou hru.
57:36
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:36
Kolář nevybíravě poslal do zdi Prudila a vysloužil si dvouminutový trest.
56:24
Vyloučen hráč Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
56:24
Chodov nabídl Kladnu další možnost přesilové hry.
54:42
Čikovo nahození od vlastní brány sbírá bez problému Pergler.
53:01
Spurný výborně přečetl úmysl hostů a následně vyslal do útoku Zíku.
50:20
Dobře postavený Frýba zblokoval střelu Váchy.
47:50
Janoušek v brance čaruje! Dvakrát v rychlém sledu vychytal Gabrielovu střelu do poloodkryté brány.
45:09
Procházka sám před brankou promrhal golovou šanci.
43:02
Škorpu před brankou zblokoval Tomášek.
42:19
Tomáškův pokus z výběhu vyráží Pergler.
41:35
Domácí ve velké šanci před brankou Chodova, ale ani jeden z hráčů balonek netrefil.
40:32
Kafkova tvrdá střela končí na Janouškově masce.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kladno.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině - Kladno: 5, Chodov: 8
39:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Šolle, asistoval Matěj Čika (1:4).
39:05
První domácí branku vstřelil po rozehrávce Matěje Čiky Jakub Šolle.
39:03
Timeout Kanonýři Kladno
38:38
Vyloučen hráč Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
37:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Tomáš Josefovič (0:4).
37:52
Ztráta kladenských obránců potrestána Josefovičem s Kafkou.
36:41
Ani jeden ze dvou střeleckých pokusů Tomáška nenašel svůj cíl.
34:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Kolář, asistoval Martin Škorpa (0:3).
34:44
Kolář se trefuje do víka a Chodov se dostává do tříbrankového vedení.
33:53
Nepřehlednou situaci před kladenskou brankou vyřešil Zíka.
31:55
Čikovu tvrdou střelu téměř z poloviny hřiště vyrazil špičkou boty Pergler.
30:18
Tomášek místo střely hledal na druhé straně Šolleho, na kterého nahrávka sice prošla, ale gol nepadl.
28:20
Chodovská rozehrávka z velkého brankoviště neohrozila kladenskou bránu.
26:58
Tomáškova přízemní střela nenadělala Perglerovi moc velké potíže.
24:51
Koudelkova střela z první sražena do rohu, balonku se ujímá Kladno.
23:13
Votavova nepříjemná střela končí v rukou Janouška.
22:00
Vyloučen hráč Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:00
Přesilovou hru si zahrají také hosté
21:26
Procházkova nebezpečná střela od mantinelu proletěla těsně kolem branky.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině - Kladno: 2, Chodov: 6
19:05
Přesilovka Kladna skončila bez žádné větší akce, Chodov hraje v pěti.
16:51
Vyloučen hráč Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:31
Čika zkusil z velkého brankoviště, míří vysoko nad branku.
13:40
Kolář z poloviny vysílá ránu, trefuje pouze Janouška.
12:38
Spurný výborně zabránil akci tři na jednoho.
09:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matyáš Borek, asistoval Matěj Kolář (0:2).
09:18
Josefovič zkusil prudkou střelu z poloviny hřiště, Janoušek čape.
08:20
Chodov se drží v útočném pásmu na balonu, zatím bez žádné větší šance.
05:50
Matěj Čika se ukázal krásnou akcí, kdy chytil balonek v obraném pásmě, přeběhl celé hřiště, ale akce gólem neskončila.
03:47
Šance Kladna po nahrávce na velkém brankovišti končí pouze v bloku.
00:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Tomáš Josefovič (0:1).
00:48
Rychlou akci ukázal Chodov, který jednou křižnou příhrávkou přehrál obranu Kladna a Dufek se trefuje nad Janouškovu nohu.
00:01
Úvodní buly vyhrává Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Adam Pospíchal, Jonáš Kulhavý, Tomáš Josefovič, Lukáš Kafka, Jakub Dufek
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Ferdinand Tomášek, Jakub Šolle, Dominik Prudil, Matěj Čika, Vojtěch Hartman