0:0
3:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FB Hurrican Karlovy Vary 6:5
10. Lukáš Trnka, 11. Jakub Lamberk, 20. Adam Balík, 41. Šimon Batkovič, 47. Tomáš Trnka, 51. Adam Balík - 9. Martin Krejčí, 19. Adam Zahraj, 54. Adam Zahraj, 58. Jiří Šťovíček, 59. Martin Tvrdek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 13 - Martin Mičiak 14; po třetinách: 3:2, 0:0, 3:3;
60:00
Počet střel třetí třetiny 10:8
60:00
Hráčem utkání se stal #64 Tomáš Trnka, který měl zásadní vliv na rozehrávku domácích a připsal v dnešním utkání 3 kanadské body.
60:00
Nejlepším hráčem hostů #4 Martin Tvrdek za přínos pro svůj tým a aktivní rozehrávku.
60:00
Komentář trenéra hostů: Vstup do utkání byl lepší než včera, avšak po dvaceti minutách jsme ztratili na dlouhou dobu koncetraci. Soupeř naše chyby náležitě potrestal. Zpátky do zápasu jsme se dostali až v posledních pěti minutách, což je bohužel pozdě. Děkujeme rozhodčím a soupeřům za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Hru, kterou se chceme prezentovat jsme dnes ukázali jen v pár chvílích. I přesto jsme si postupně dokázali vytvořit slušný náskok, který jsme nedůslednostmi v závěru málem ztratili. Máme hodně na čem pracovat. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:00
Běží poslední minuta základní hrací doby.
58:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Tvrdek, asistoval Marian Geťko (6:5).
58:16
Necelé dvě minuty před koncem základní hrací doby vstřelili hosté kontaktní branku. Úplný zavěr tak bude ultra napínavý.
57:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Matěj Korbel (6:4).
57:51
Neshody dvou soupeřů bude dále slyšet z trestné lavice, rozhodčí je poslal oba. Poprvé v zápase budeme sledovat situace 4na4
55:21
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
55:21
Vyloučen hráč Peter Steller družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
55:21
53:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Ondřej Ančinec (6:3).
53:33
Hostům se konečně podařilo se prosadit po více než půl hodině.
51:09
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Šimon Batkovič.
51:09
Domácí mají k dispozici nájezd. Promění ho, jako soupeř v první třetině?
50:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Balík, asistoval Tomáš Trnka (6:2).
50:23
Chvliku po skončení oslabení se domácí opět prosazují a upevňují si vedení.
47:47
Vyloučen hráč Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
47:47
Hosté jdou nyní podruhé do početní výhody a nutně pořebují skórovat.
47:20
Domácím se lépe daří útočit a znovu zahrozili, tentokrát sólovým únikem po křídle.
46:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka, asistoval David Veleba (5:2).
46:00
Hosté se už dostali do plných čísel, když inkasovali čtvrtou branku.
43:06
Vyloučen hráč Jiří Šťovíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
43:06
Domácí si zahráli půl minuty s šestým hráčem v poli, vyloučení nastává až nyní.
41:55
Domácí znovu zahrozili a brankář hostů měl plné ruce práce, aby míček dostal pod svojí kontrolu.
40:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Šimon Batkovič, asistoval Peter Steller (4:2).
40:21
Pauza přinesla ovoce v podobě gólu hned z kraje třetí třetiny.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny 6:6
40:00
Druhá třetina postrádala důraz ve finální fázi od obou celků. Vypovídá o tom počet počet střel i skóre identické konci první třetiny. Trenéři snad svým hráčům nakreslí nové taktiky, aby se ve třetí třetině ještě skóre změnilo.
40:00
39:56
Vteřiny před koncem třetiny trefil útočník domácích branku soupeře, míček se odrazil vysoko do výše a tak jsme se gólu ve druhém dějství nedočkali.
37:50
Domácí se na střídačce radovali z dalšího gólu, radost jim ale sebral brankář hostů, který na poslední chvíli míček zachytil.
35:00
Oproti úvodu zápasu je druhá třetina až na pár vyjímek nevýživná, obě strany mají problém se dostat do zakončení a mnoho akcí končí míčkem mimo hrací plochu.
32:56
Míček teď během deseti vteřin pětkrát překonal půlící čáru, vždy v držení někoho jiného.
32:27
Domácí se dokázali zpoza své branky dostali až k nebezpečné střele tu soupeře, trenér hostů teď své svěřence rázně osočil.
30:02
Nebezpečně zahrozili hosté, trefit bránu se jim ale nepovedlo.
30:00
Zápas sleduje 12 diváků, děkujeme za podporu českého florbalu.
29:03
Hosté se nedokázali dostat ani přes prvního útočníka a brankář na poslední chvíli zasahoval proti dvou soupeřům.
28:03
Skvělá kombinace domácích vedla k zakončení, ale brankář hostů se skvěle přesunul a včas zasáhl.
26:04
Hosté zahrozili dalším protiútokem, domácí obránce se naštěstí stihl včas vrátit.
25:15
Domácí přečkali oslabení a stav utkání zůstavá nakloněn právě jim.
24:14
Domácí jsou dobře zatažení a daří se jim i v oslabení nepouštět soupeře k zakončení.
23:15
Vyloučen hráč Jakub Lamberk družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
23:15
Vyloučení na straně domácích, početní výhodu tak získávají hosté.
21:59
Hosté teď zatlačili domácí do silného bloku a nemohou přes ně ohozit branku.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny 11:9
20:00
19:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Balík, asistoval David Veleba (3:2).
19:40
Domácí si aspoň trochu zlepšili vlastní přesilovku a opět se ujímají vedení.
18:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Jiří Šťovíček (2:2).
18:48
Skvělím únik i zakončení předvedl útočník hostů. Ve vlastním oslabení zůstal za obránci domácích. Skóre je znovu vyrovnané.
18:06
Vyloučen hráč Marian Geťko družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez hokejky.
18:06
Máme tu první vyloučení a do oslabení jdou hosté.
16:00
Domácí chtějí z tohoto zápasu víc a víc se tlačí na bránu soupeře.
10:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Lamberk, asistoval Šimon Batkovič (2:1).
09:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Trnka, asistoval Tomáš Trnka (1:1).
09:47
Domácí se rychle oklepali a srovnali krok se soupeřem.
08:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí z trestného střílení (0:1).
08:35
V nájezdu čelil brankář útočníkovi hostů se stejným číslem. Souboj čísla nakonec vyhrál útočník, brankáře nemilosrdně vyškolil.
08:34
Hosté budou mít k dispozici nájezd.
06:00
První větší akce, hosté se dostali do úniku ve třech, brankář skvěle zasáhl
04:00
První minuty není zcela jasné který tým má navrch. Míč se u žádného týmu příliš nezdržuje.
00:20
Po ztrátě obránce mají první šanci zakončit hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Mičiak; hráči v poli: Tomáš Smolka, Matěj Korbel, Jiří Šťovíček, Martin Krejčí, Adam Zahraj
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Ondřej Valenta, Šimon Taraba, Jonáš Mareš, Peter Steller, Šimon Batkovič