2:5
0:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:10
7. Sára Bobková, 21. Victoria Binědová, 25. Jana Kňourková - 3. Nela Kubalčíková, 6. Nela Sikorová, 10. Blanka Gajdošová, 11. Blanka Gajdošová, 26. Nikola Liberdová, 26. Karolína Šimková, 30. Barbora Mozdřenová, 37. Tereza Matýsková, 38. Karolína Sovadinová, 54. Karolína Sovadinová; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Martin Klán; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 30 - Simona Pytlíková 18; po třetinách: 1:4, 2:5, 0:1;
60:00
Střely po třetí třetině FBŠ SLAVIA Plzeň 5:9  1. SC TEMPISH Vítkovice
60:00
Komentář domácího trenéra (Šimek): Holky chválím za snahu a bojovnost. Mrzí mne, že se soupeřky na svoje branky hlavně v první třetině moc nenadřely. Vidíme ve hře postupné zlepšení. Stále je však na čem pracovat. Soupeřkám šťasnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jan Šebesta): S dnešním zápasem nejsem vůbec spokojen, i přes výhru jsme herně předvedli nejhorší výkon. Máme stále na čem pracovat a posouvat se dále. Děkuji soupeři za bojovné utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
55:33
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
53:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Blanka Gajdošová (3:10).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině FBŠ SLAVIA Plzeň 8:15  1. SC TEMPISH Vítkovice
40:00
37:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Karolína Šimková (3:9).
36:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Matýsková, asistoval Nikola Liberdová (3:8).
29:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Mozdřenová, asistoval Nela Sikorová (3:7).
26:14
Vyloučen hráč Nela Sikorová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Šimková, asistoval Karolína Sovadinová (3:6).
25:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová bez asistence (3:5).
24:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jana Kňourková, asistoval Nela Peteříková (3:4).
20:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Tereza Duchková (2:4).
20:00
20:00
Střely po první třetině FBŠ SLAVIA Plzeň 8:16  1. SC TEMPISH Vítkovice
20:00
10:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Blanka Gajdošová, asistoval Karolína Šimková (1:4).
09:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Blanka Gajdošová bez asistence (1:3).
06:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Sára Bobková bez asistence (1:2).
05:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Sikorová, asistoval Barbora Mozdřenová (0:2).
02:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Kubalčíková, asistoval Tereza Matýsková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Adéla Mozdřenová, Tereza Smetanová, Tereza Matýsková, Nela Kubalčíková, Nikola Liberdová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Victoria Binědová, Kristýna Krutinová, Martina Špetová, Tereza Duchková, Natálie Šindelářová