1:2
8:3
- : -

KM automatik FBK Jičín - FbC Hradec Králové B 13:8
3. Petr Szturc, 4. Vít Černý, 6. Petr Szturc, 9. Vít Černý, 18. Vít Černý, 32. Vojtěch Linhart, 33. Lukáš Patzelt, 34. Vít Černý, 37. Petr Szturc, 38. Petr Szturc, 40. Petr Szturc, 41. Vít Černý, 44. Antonín Zikmund - 3. Kryštof Kulhánek, 4. Aleksandr Petečela, 14. Aleksandr Petečela, 19. Tomáš Karlík, 25. Tomáš Karlík, 31. Tomáš Karlík, 42. Jáchym Jeřábek, 44. Jáchym Jeřábek; rozhodčí: Pavel Špryňar - Martin Svoboda; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Slavík ? - Michal Malý ?; po třetinách: 4:3, 1:2, 8:3;
45:00
44:59
Střely 3.třetina: Jičín 11 - Hradec 5
44:59
Komentář trenéra domacích:
První dvě třetiny se nepovedli. V poslední brázdě jsme však ukázali naší sílu. Děkujeme soupeřům,divákům a rozhodčím. Olé.
44:07
Vyloučen hráč Daniel Valeš družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
43:20
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jáchym Jeřábek, asistoval Přemek Hanzlík (13:8).
43:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Antonín Zikmund, asistoval Adam Sucharda (13:7).
41:01
40:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vít Černý, asistoval Petr Szturc (12:6).
40:42
Černý + Szturc, tahle dvojka si sedla a už tu máme 12.gól za KM automatik FBK Jičín.
39:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Vojtěch Linhart (11:6).
39:34
Senazční akce a famózní přihrávka Vojty Linharta, Petr Szturc zatloukl pod víko - Jičín točí jedenáctku.
38:10
Hráč číslo 18 z Jičína si vyprosil asistenci
37:52
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Adam Sucharda (10:6).
37:36
Jičín se ve 3 třetině oklepal a začíná kontrolovat hru.
36:40
Jičín využívá přesilovku.
36:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Daniel Valeš (9:6).
35:11
Vyloučen hráč Ondřej Felgr družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
33:33
Timeout FbC Hradec Králové B
33:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vít Černý, asistoval Matyáš Filip (8:6).
32:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lukáš Patzelt bez asistence (7:6).
31:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vojtěch Linhart, asistoval Petr Szturc (6:6).
30:54
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Karlík, asistoval Jakub Veselka (5:6).
30:00
30:00
29:59
Jičín: 7, Hradec: 6 střely
29:17
Vyloučen hráč Petr Szturc družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
24:11
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Karlík z trestného střílení (5:5).
18:26
17:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vít Černý, asistoval Vojtěch Linhart (5:3).
15:00
15:00
14:59
Jičín: 9, Hradec: 4 střely.
14:34
Vyloučen hráč Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:24
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Aleksandr Petečela bez asistence (4:3).
08:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vít Černý bez asistence (4:2).
05:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Vít Černý (3:2).
03:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vít Černý, asistoval Adam Sucharda (2:2).
03:07
02:50
Hra je zatím vyrovnaná
02:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc bez asistence (1:1).
02:00
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Kryštof Kulhánek, asistoval Jáchym Jeřábek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Martin Svoboda.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B:
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Matěj Slavík; hráči v poli: Lukáš Patzelt, Petr Szturc, Antonín Zikmund, Adam Sucharda, Vojtěch Sobotka