3:3
4:3
- : -

SC Podještědí Český Dub - FBC Česká Lípa B 7:10
16. Tomáš Eichler, 23. Stanislav Pokorný, 30. Jakub Švarc, 32. Petr Smrkovský, 33. Stanislav Pokorný, 33. Jakub Švarc, 41. Stanislav Pokorný - 1. Josef Hanzalík, 2. Tomáš Ort, 9. Jan Petříček, 14. Matyáš Flekl, 16. Jan Dudek, 24. Petr Procházka, 30. Marek Dzierža, 34. Jan Petříček, 42. Marek Dzierža, 43. Josef Hanzalík; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Vladimír Glaser 31 - Vojtěch Jirka 13; po třetinách: 0:4, 3:3, 4:3;
45:00
44:59
Vyloučen hráč David Rechcígl družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nesportovní chování.
42:05
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Josef Hanzalík, asistoval David Böhme (7:10).
41:02
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Marek Dzierža, asistoval Matyáš Flekl (7:9).
40:28
Timeout FBC Česká Lípa B
40:28
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Petr Smrkovský (7:8).
39:09
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:48
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Petříček, asistoval Pavel Pešír (6:8).
32:59
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Petr Smrkovský (6:7).
32:45
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný z trestného střílení (5:7).
31:04
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Stanislav Pokorný (4:7).
30:00
30:00
Střely po druhé třetině: 3-14.
30:00
29:39
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Marek Dzierža, asistoval Tomáš Ort (3:7).
29:27
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Tomáš Eichler (3:6).
27:56
Vyloučen hráč Jan Šebera družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
23:52
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka z trestného střílení (2:6).
22:15
Timeout SC Podještědí Český Dub
22:15
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný bez asistence (2:5).
19:58
Vyloučen hráč Jakub Švarc družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
15:27
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Tomáš Eichler, asistoval Petr Smrkovský (1:5).
15:26
Vyloučen hráč Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování hokejky.
15:07
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Dudek, asistoval Jakub Knespl (0:5).
15:00
15:00
Střely po první třetině: 5-14.
15:00
13:35
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matyáš Flekl, asistoval Jan Dudek (0:4).
08:01
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Petříček, asistoval Marek Dzierža (0:3).
06:58
Vyloučen hráč Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
01:18
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Ort, asistoval Jakub Horák (0:2).
00:53
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Josef Hanzalík, asistoval Marek Dzierža (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jan Bureš, David Böhme, Jan Šebera, Jakub Knespl, Jan Dudek
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský, David Rechcígl, Vlastimil Tvrznik, Jakub Švarc