2:1
2:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:2
4. Jakub Vysoký, 10. Nikolas Osifčin, 11. David Špaček, 23. David Špaček, 30. Jakub Vysoký, 33. Jakub Langpaul, 41. Jakub Vysoký - 2. Tomáš Fryš, 16. Šimon Mazánek; rozhodčí: Miroslav Hnídek - David Vosála; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Adam Richter 14 - Patrik Slavík 15; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:0;
45:00
40:41
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
40:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký bez asistence (7:2).
38:09
Vyloučen hráč Vojtěch Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
32:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul, asistoval David Špaček (6:2).
30:00
30:00
29:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Jakub Langpaul (5:2).
28:00
Jeden z náchodských hráčů promrhal obrvskou příležitost. Přihrávka sice našla svého adresáta, ale ten nastřelil pouze horní tyč branky Bohemians.
22:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Jakub Vysoký (4:2).
22:03
Špaček si pohrál s obranou Bohemians. Prokličkoval se mezi obránci a poté backhandovou kličkou zasunul pod bezmocného Slavíka.
19:55
Bohemka se tlačí za vyrovnáním, ale naráží na důraznou obranu Náchoda.
15:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Šimon Mazánek, asistoval Tomáš Fryš (3:2).
15:00
15:00
11:02
Náchod je v posledních minutách znatelně aktivnější. Zaskočená Bohemka nestíhá nastavené tempo.
10:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Martin Hanuš (3:1).
09:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jiří Jebavý (2:1).
09:44
Osifčin překvapil backhandem Slavíka, kterému míček propadl pod rukou a dokutálel se až za brankovou čáru.
07:12
Hra se stále přehupuje nahoru a dolu. V jednu chvíli se hraje za brankou Bohemky, za pár vteřin je míček za brankou Náchoda.
03:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval David Špaček (1:1).
03:20
Náchod bleskurychle využívá svoji přesilovku a vyrovnává na 1:1.
03:03
Vyloučen hráč Šimon Mazánek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:38
Náchod se pokusil o rychlý break, avšak Mazánek jim v tom zabránil.
01:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Fryš z trestného střílení (0:1).