0:1
1:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Prague Tigers 3:4
8. Marek Weinelt, 16. Tomáš Balcar, 53. Marek Weinelt - 7. Thomas Heřmanský, 15. Šimon Masár, 22. Thomas Heřmanský, 41. Jan Nachtmann; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 0 + Dominik Jansa 5:3 + Tomáš Navrátil OS; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Beneš 23 - Tomáš Hlava 18; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas od nás celkem slušně do obrany. Do útoku to už bylo ovšem slabší a ze soupeřova golmana jsme udělali hrdinu. Máme pořád na čem pracovat. Děkujeme soupeři za prověření a také všem slušným divákům.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes nás čekal asi nejtěžší soupeř v divizi a jsem moc rád, že kluci do zápasu vstoupili bez zbytečného respektu. Celou dobu jsme makali na sto procent, nevypustili jsme žádný souboj a ukázali jsme, že s nimi dokážeme hrát vyrovnané utkání. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
58:12
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Šimon Masár.
52:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Marek Weinelt, asistoval Adam Petera (3:4).
52:06
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
52:06
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers - osobní trest.
40:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Nachtmann bez asistence (2:4).
31:57
Vyloučen hráč Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 5 minut za sekání.
31:33
Vyloučen hráč Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:58
Tigers začínají chodit až moc do těla Jansa to napral do stolu a má z toho zlomenou hokejku
29:57
 Krásná střela Téry v přesilovce míjí bránu
27:47
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:47
Tlapa prudce vrazil do Kamila Hebelky, dostává za to 2 minuty
25:25
Balcar nahrál skákavou přihrávku na Martince, který z otočky střílí, bohužel minul bránu
23:23
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Jan Wojnar.
22:10
Petrovi Tlapovi se očividně libí za mantinelem
21:39
Opět si Návrátil našel Heřmánského, který luxusně zakončuje
21:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Tomáš Navrátil (2:3).
16:30
 3 rychlé nahrávky, Kábrt, Semerák, Jansa. Gólman Tigers měl však situaci pod kontrolou a střelu od Jansy si pohlídal
15:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Balcar, asistoval Filip Geisler (2:2).
15:30
Další luxusní výhoz Beneše, který je následně zakončen gólem od Balcara
14:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Masár, asistoval Filip Folauf (1:2).
14:10
Beneš vyhazuje míček až za půlku soupeře, kde čeká Weinelt, který šel sám na bránu, ale trefil brankáře
13:04
Krásná prudká střela Koudelky která ale míjí bránu
12:10
Rtyně je teď pod tlakem
09:00
Piták sám před bránou Rtyně střílí na bránu. Střela jde po zemi a Beneš zkušeně zasahuje a míček chytne centimetr před čarou.
07:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Marek Weinelt, asistoval Dominik Jansa (1:1).
07:32
Jansa si sám krásně vyběhl po mantinelu a našel Weinelta před bránou, který zakončoval
06:01
06:01
Navrátil sám před bránou Rtyně si počkal na seběh Heřmanského a ten zakončuje za záda Beneše.
02:44
Hra se přelévá z jedné strany na druhou
00:01
Úvodní buly vyhrála Rtyně
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Martin Boušek, Šimon Fišer, David Koudelka, Radim Tůma, Filip Folauf
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Kamil Hebelka, Filip Geisler, Tomáš Balcar, Adam Petera, Jakub Martinec