1:7
0:5
- : -

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:15
36. Barbora Špačková - 2. Nikola Skoková, 13. Aneta Salehová, 15. Sabina Siňorová, 21. Tereza Míková, 22. Barbora Chmelařová, 23. Denisa Bubeníková, 24. Adriana Kenderová, 26. Denisa Bubeníková, 38. Nikola Skoková, 38. Klára Pabiánová, 43. Barbora Chmelařová, 48. Nikola Skoková, 49. Aneta Salehová, 54. Andrea Břeská, 60. Nikola Skoková; rozhodčí: Tomáš Tóth - Filip Novák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Šárka Černá 42 - Karolina Bačková 14, Eliška Držíková 12; po třetinách: 0:3, 1:7, 0:5;
60:03
Komentář trenéra hostů - O.Neuman: "Dnešní utkání pro nás mělo několik zadání. Musím holky pochválit, že většinu splnily opravdu dobře a reagovaly na dané pokyny. Jsme rádi za několik navrátilců a také nováčků v sestavě. Své minuty si dnes zasloužili. Díky všem za utkání."
60:02
Vyjádření trenérky domácích K. Šatalíková: Zápas se bohužel rozhodl již v první třetině. Přestože si hráčky vypracovaly dostatek šancí, koncovka nás stále trápí a dáváme minimum gólů. Po navyšujícím se skóre jsme už zápas bohužel odevzdaly. Soupeřky si naopak zastřílely a zaslouženě vyhrály.
60:01
Střely celkem: Tigers Start 98 - 27, Chodov - 57
60:00
Střely ve 3. třetině: Tigers Start 98 - 7, Chodov - 19
60:00
59:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikola Skoková, asistoval Dominika Horáčková (1:15).
56:10
Domácí jsou v přesilovce trpělivé, ale chybí jim střelba.
55:01
Vyloučen hráč Aneta Salehová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
53:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Andrea Břeská, asistoval Tereza Míková (1:14).
53:31
Černá vyrazila střelu přímo na čepel Břeské, ta ho vrátila do branky.
52:04
Horáčková vypálila z první, míček šel těsně vedle.
50:58
Chodovské juniorky trpělivě rozehrávají.
50:00
Vyloučen hráč Nela Bretschneiderová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
49:24
Prošla další krosová přihrávka na Skokovou, v poslední chvíli zasáhla Jakešová N.
48:30
Chodov napadá a nedává domácím žádný prostor.
48:10
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
48:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Aneta Salehová, asistoval Lucie Baldreichová (1:13).
47:48
47:33
Jakešová N. chtěla vystřelit, míček jí sjel z čepele .
45:51
Pěnkavová Aněžka napálila dělovku od mantinelu. Držíková vykryla maskou.
45:02
Pěnkavová Bětka chytře vystřelila z dálky, míček letěl těsně vedle branky.
44:14
Chodov je u míčku a rozjíždí další útočnou akci.
42:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Chmelařová, asistoval Adriana Kenderová (1:11).
42:25
Chmelařová byla ve správný čas, tam kde měla a dorazila míček k tyčce.
40:01
Poslední třetina zahájena a Chodov vyhrál zase vhazování. Hned se pustily do velkého tlaku na domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Tigers Start 98 - 15, Chodov - 15
40:00
38:26
Fialková s Pěnkavovou Alžbětou ukázkově odbránily přečíslení 3 na 2.
37:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Denisa Bubeníková (1:10).
37:22
Němcová  se dostala sama před Držíkovou.
37:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikola Skoková z trestného střílení (1:9).
36:21
Baldreichová nádherně vystřelila z běhu. Černá vykryla.
35:05
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Barbora Špačková, asistoval Zuzana Mervartová (1:8).
34:24
Vyloučen hráč Sabina Siňorová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
34:24
Dobrá krosová nahrávka Mervartové na Špačkovou a Startíček využívá přesilovku.
33:01
Střídání brankáře. Nový brankář Eliška Držíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31:06
Obrovská šance domácích. Závar před brankou Bačkové, dorážky, ale nic.
28:54
Bretschneiderová  se neuvěřitelně dostala zase do brejku. Bačková je bezchybná.
27:25
Domácí se horko, těžko brání. Jakešová N. zblokovala střelu.
25:50
Šnajberková natáhla střelu, její dělovka byla zblokovaná.
25:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Denisa Bubeníková, asistoval Andrea Břeská (0:8).
25:07
Chodov prakticky nepůjčí domácím míček.
23:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Kenderová, asistoval Kristina Venerová (0:7).
23:18
Horáčková vystřelila do bloku a míček se odrazil od  některé z hráček do branky.
22:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Denisa Bubeníková, asistoval Klára Pabiánová (0:6).
22:48
Nedůraz před brankou domácích končí další brankou v podání Chodova.
21:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Chmelařová, asistoval Nikola Skoková (0:5).
21:03
Rychlý brejk, chyba v obraně domácích a další gol.
20:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Míková, asistoval Andrea Břeská (0:4).
20:44
Chodovské juniorky hned od začátku vlítly do utkání a sérii několika šancí zakončují golem.
20:00
20:00
Střely  v 1.třetině: Tigers Start 98 - 5, Chodov - 23
20:00
19:10
Mervartová se dokázala dostat ke střele, trefila připravené ruce Bačkové.
14:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sabina Siňorová, asistoval Lucie Baldreichová (0:3).
14:50
Siňorová s Baldreichovou přečíslily obranu Tigers. Siňorová se trefila pod ruku Černé.
14:01
Jakešová N. se skvělě vrátila do obrany a zavhytila golovou nahrávku.
13:08
Chodov točí hráčky Startu na jejich polovině.
12:06
11:28
Bretschneiderová se dostala v oslabení do brejku, Bačková proti ní bezvadně zasáhla.
10:31
Vyloučen hráč Zuzana Mervartová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
09:50
Další luxusní zákrok Černé.
07:40
Černá výtečně zasáhla proti dorážející Venerové.
06:32
Šnajberková dostala trošku prostoru pro střelu, střela se nebezpečně odrážela od hráček, nakonec přeletěla branku.
05:08
Siňorová skryla střelu za obránce, vypadalo to nebezpečně, ale letělo to mimo.
03:29
Bohumínská se prosmýkla  mezi obránkyněmi a vystřelila prudkou střelu, Černá ji vytěsnila konečky prstů.
02:15
Fialková udělala pěknou kličku a přešla do dobré pozice, její střelu Bačková chytila.
01:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikola Skoková, asistoval Kristina Venerová (0:1).
01:10
Rychlá přihrávka od Venerové přes osu hřiště, Skoková se trefila přesně do horního rohu branky.
00:50
První střela Chodova v podání Míkové.
00:01
První buly dnešního utkání vyhrávají chodovské hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Lucie Bohumínská, Klára Pabiánová, Andrea Břeská, Tereza Míková, Denisa Bubeníková
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Alžběta Pěnkavová, Veronika Fialková, Eliška Rojíčková, Klára Němcová, Nicol Jakešová