2:3
0:5
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBC LETOHRAD Orel Orlice 4:10
6. Petr Szturc, 13. Tomáš Typlt, 22. Adam Pazderník, 28. Adam Pazderník - 2. Martin Vicenec, 5. Maxim Kubelka, 20. Maxim Kubelka, 25. Davaajav Chuluuntsetseg, 27. Martin Vicenec, 31. Maxim Kubelka, 32. Huslen Munkh-Erdene, 32. Maxim Kubelka, 38. Maxim Kubelka, 39. Maxim Kubelka; rozhodčí: Filip Neumann - Pavel Houserek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Lukáš Svoboda 8 - Vojtěch Krejsa 18; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:5;
45:00
Děkuji soupeři za utkání
45:00
Komentář trenéra Jíčína: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
38:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Tomáš Dvořáček (4:10).
37:14
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Adam Šubert (4:9).
32:00
Letohrad válí začátkem 3 třetiny
31:59
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Matouš Poláček (4:8).
31:23
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Huslen Munkh-Erdene, asistoval Jakub Kalous (4:7).
30:38
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Tomáš Faltus (4:6).
30:00
30:00
28:33
Vyloučen hráč Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
27:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Pazderník, asistoval Miroslav Grund (4:5).
26:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Vicenec, asistoval Adam Šubert (3:5).
24:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Davaajav Chuluuntsetseg, asistoval Huslen Munkh-Erdene (3:4).
21:35
Vyloučen hráč Huslen Munkh-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou.
21:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Pazderník, asistoval Marek Badzo (3:3).
19:23
15:00
15:00
12:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Typlt, asistoval Adam Sucharda (2:2).
08:13
Vyloučen hráč Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Adam Pazderník (1:2).
04:01
01:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Vicenec, asistoval Maxim Kubelka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Lukáš Svoboda; hráči v poli: Tomáš Ouhrabka, Adam Pazderník, Adam Florian, Denis Lenfeld, Miroslav Grund