4:0
7:3
- : -

Florbal Ústí B - 1.FBC DDM Děčín IV 13:5
7. Adam Nikolič, 9. Jiří Strnad, 23. Adam Závěrka, 26. Filip Kučaba, 30. Filip Kučaba, 32. Jiří Strnad, 42. Hynek Nikolič, 43. Jan Dobosz, 46. David Stummer, 47. Jindřich Grosse, 54. Tomáš Sattler, 57. Jiří Horák, 59. Tomáš Sattler - 1. Jan Fidler, 16. Aleš Poloprutský, 49. Šimon Pilek, 55. Aleš Poloprutský, 59. Michal Záruba; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 27 - Adam Havriljak 16, Jan Drobný 3; po třetinách: 2:2, 4:0, 7:3;
60:00
Komentář vedoucího domácích:"My jsme jako ti Bitcoini. Trochu nestabilní, nahoru, dolů, ale když se to rozjede je to síla. Ještěže to nemůže padnout! (Holina copy) Od druhé třetiny už otežě jen v našich rukách. Děkujeme Děčínu, jdeme na pivo."
60:00
Komentář trenéra hostí- Od druhé třetiny nás domácí totálně vymazali, šance co jsme si připravili jsme neproměnily, ztráceli jsme v osobních soubojích, třetí třetinu jsme se jenom honily za výsledkem, gratulace domácím k vítězství
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině Ústí-15 Děčín-8
58:48
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Aleš Poloprutský (13:5).
58:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Tomáš Sattler, asistoval Jindřich Grosse (13:4).
56:26
Jirka Horák teď předvedl sám před brankářem prohazovačku mezi nohava a vstřílí nádhernou branku
56:25
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Horák, asistoval Filip Kučaba (12:4).
54:17
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Matouš Dašek (11:4).
53:32
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Tomáš Sattler, asistoval Tomáš Hlava (11:3).
49:27
Dobosz běžel sám na bránu a střílí mimo
48:45
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Radek Štulc (10:3).
46:20
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
46:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval David Stummer (10:2).
45:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil David Stummer, asistoval Jiří Horák (9:2).
44:39
Hlava drží Ústeckou obranu
42:27
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Dobosz, asistoval Hynek Nikolič (8:2).
42:27
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Drobný družstva 1.FBC DDM Děčín IV
41:12
Crossovka vzduchem na adrese Dobosz-Nikolič skončila nádhernou, skoro až freestylovou brankou
41:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jan Dobosz (7:2).
35:17
Do utkání se místo Adama Závěrky dostal velice známý kanonýr a střelec Jan Dobosz
31:27
Jirka Strnad střílel ze střední vzdálenosti po zemi, a balonek se štěstím a možná i trochou nepozornosti hostujícího brankáře spadl do branky
31:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Strnad, asistoval Jindřich Grosse (6:2).
29:45
Kučaba opět vymetl horní část soupeřovi branky a rozdíl ve skore se zvětšuje
29:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jiří Horák (5:2).