2:2
0:2
- : -

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Plzeň 9:6
3. Matěj Dolejší, 5. Matěj Berthold, 6. Jan Ibl, 9. Vít Kraj, 10. Adam Fišer, 11. Vašek Kordulík, 12. Ondřej Penk, 24. Vít Kraj, 27. Vít Kraj - 2. Adam Baxa, 14. Michal Fuchs, 17. Matyas Tykal, 18. Marek Fuchs, 33. Michal Fuchs, 38. Michal Fuchs; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 79; zásahy brankářů: Adam Bolha 12 - Vojtěch Ansl 18; po třetinách: 7:2, 2:2, 0:2;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácího týmu, p. Petra Lince: "Výsledkový cíl turnaje splněn! Výborná produktivita v první třetině a odbojovaný závěr utkání nám, věřím, otevírá cesty k lepším a konstantním výkonům v dalších turnajích."
44:59
Komentář trenéra domácího týmu, p. Jana Husáka: "Chomutov byl v pvních 11 minutách téměř stoprocentní ve využívání jakékoliv příležitosti. Od druhé třetiny jsme se herně vrátili do zápasu a udělali jsme to ještě zajímavé. Za to klukům děkuji, cenný zápas pro tento tým, škoda, že bez bodu. Děkuji soupěři, rozhodčím pořadatelům za jejich práci."
39:23
Timeout Florbal Chomutov
37:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michal Fuchs, asistoval Matěj Rapp (9:6).
35:16
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michal Fuchs bez asistence (9:5).
30:40
Vyloučen hráč Vašek Kordulík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:52
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
26:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Kraj bez asistence (9:4).
23:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Kraj, asistoval Vít Sobek (8:4).
17:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Marek Fuchs, asistoval Jakub Černý (7:4).
16:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matyas Tykal, asistoval Adam Baxa (7:3).
15:00
15:00
13:02
12:11
Vyloučen hráč Alex Khol družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
11:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Penk, asistoval Matěj Berthold (7:1).
10:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vašek Kordulík, asistoval Jan Ibl (6:1).
09:52
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
09:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Fišer bez asistence (5:1).
08:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Kraj, asistoval Vít Sobek (4:1).
05:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Ibl, asistoval Tomáš Podubecký (3:1).
04:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Berthold, asistoval Ondřej Penk (2:1).
02:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Jan Ibl (1:1).
01:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Baxa bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Vojtěch Ansl; hráči v poli: David Lácha, Michal Fuchs, Adam Löwy, Adam Baxa, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Adam Bolha; hráči v poli: Martin Pretl, Tomáš Podubecký, Matěj Dolejší, Jan Ibl, Vašek Kordulík