0:9
0:5
- : -
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Staňka: V první třetině jsme se ještě herně i výsledkově drželi. Od druhé třetiny však výborná hra soupeře. Kondičně pro nás velmi náročný den. Díky soupeři.
60:00
60:00
58:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lidija Luklynska, asistoval Pavlína Soukupová (3:18).
57:57
Střídání brankáře. Nový brankář Karolína Hujerová družstva ACEMA Sparta Praha
57:57
Střídání brankáře. Nový brankář Magdaléna Valentová družstva ACEMA Sparta Praha
56:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anežka Smočková, asistoval Nela Kočvarová (3:17).
54:14
Vyloučen hráč Minh Anh Pham družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
52:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Vodičková, asistoval Zuzana Tuncelová (3:16).
51:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová, asistoval Aneta Faltová (3:15).
51:05
Zatím se jim to daří, dokoncce mají většinu času míček na svých holích.
49:46
Sparťanky už jednu přesilovku urbánily, uvidíme, jak si budou počínat teď.
49:45
Vyloučen hráč Klára Jasanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
49:17
Kratochvílová zkusila překvapit hostující golmanku, ta však pozorná.
46:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová, asistoval Aneta Faltová (3:14).
46:04
Střídání brankáře. Nový brankář Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
41:13
Pecinová nahrává protihráčce, Hujerová v bráně to za ní hasí.
40:08
Lukovské střela sjela, u míčku hráčky Bohemians.
40:00
40:00
39:59
Nutno upozornit, že by se bez Hujerové v bráně počet branek hostů pohyboval okolo dvacítky.
39:58
Druhá třetina se Spartě opravdu nepovedla. Co je ale třeba řící je fakt, že obraz hry nevypadá tak hrozivě, jako je výsledek zápasu.
37:27
37:27
Zdá se, že hráčky Bohemky se dnes opravdu dobře vyspaly. Goly střílejí zásadně jenom do horních růžků branky. Opravdu krása pohledět.
37:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Ciblová, asistoval Lucie Klepalová (3:12).
36:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Denisa Hebíková, asistoval Nela Kočvarová (3:11).
35:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavlína Soukupová, asistoval Bára Šimůnková (3:10).
35:50
Soukupová si udělala z obránkyň Sparty kuželky a navyšuje vedení Bohemians.
35:34
Vrzalová E. zvedla hlavu a našla osamocenou Dryákovou, ta trefuje pouze golmanku.
32:28
Vyloučen hráč Tereza Halouzková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
32:12
Jasanová překazila únik Mandíkové a Sparta díky tomu na míčku.
31:42
Timeout ACEMA Sparta Praha
31:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Vodičková, asistoval Lucie Čermáková (3:9).
31:26
Šindelářová nahrála své protihráčce a ta už neměla vetší problém umístit svou střelu za záda Hujerové.
31:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová, asistoval Kateřina Ciblová (3:8).
30:23
Domácí trenér vybízí své svěřenkyně k zahrání standartky "tak, jak ji znají", hráčky Sparty se však nepochopily a ze standartky je přečíslení na druhé straně.
29:49
Mandíková stříli pouze do bloku. Sparta díky tomu na míčku.
29:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová, asistoval Lucie Klepalová (3:7).
27:57
Hujerová svým výhozem nachází Vrzalovou B., ta pohotově posouvá míček na osamocenou Dryákovou, ta však ale střílí pouze do připravené golmanky hostů.
27:12
Zemanová nedokázala zakončit brejkovou situaci do brány.
26:11
Hujerová v bráně ukazuje, že má opravdu dobré reflexy.
25:30
Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:55
Domácí Šťástková na buly úspěšnější.
23:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Lucie Čermáková (3:6).
23:02
Grundová alias Gucci vysílá dlouhý pass dopředu, avšak míčku se zhojstila hráčka Bohemians a Sparta je opět v obranném postaven.
21:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavlína Soukupová, asistoval Veronika Mandíková (3:5).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny tentokrát pro hosty.
20:00
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tereza Kučerová družstva FbŠ Bohemians
20:00
20:00
19:24
Hráčku Bohemians drží domácí na jejich obranné polovině.
17:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lucie Dryáková, asistoval Eliška Vrzalová (3:4).
17:10
Dryáková na druhý pokus dostává míček za záda Kučerové a Sparta tak snižuje náskok Bohemians.
16:01
14:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová bez asistence (2:4).
13:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová bez asistence (2:3).
13:54
Hujerová sama proti Faltová, ta nekomporemisně zakončuje a Bohemians jdou do vedení.
13:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Vodičková bez asistence (2:2).
12:00
Na druhé straně se golmanka domácích Hujerová taktéž nenudí.
11:23
Kratochvílová střílí ostrými, golmanka hostí má o práci postaráno.
10:07
Lukovská vyslala Navrátilovou do brejku, její pokus však neúspěšný.
09:20
Dle výrazu Jasanové tento blok opravdu bolel, avšak zcela určitě tímto blokem zabránila golu.
08:10
Faltová pálí, Hujerová v pozoru.
06:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Eliška Vrzalová (2:1).
06:51
Opravdu krásná kombinace Vrzalových a Sparta jde opět do vedení.
05:35
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Klára Jasanová (1:1).
05:04
Vrzalová B. trefuje břevno a hned poté její dvojče Vrzalová E. trefuje tyčku. Neuvěřitelné.
04:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Klára Poncetová, asistoval Alžběta Novotná (1:0).
03:53
Lukovská se šikovně vykličkovala ze svého obranného pásma a už pádí dopředu.
02:12
První zákrok si připisuje i golmanka domácích, Karolína Hujerová.
01:28
Vrzalová B. prověřila hostující golmanku, ta však pozorná.
00:35
Hráčky Bohemians hned ze začátku aktivně napadají, avšak hráčky Sparty s tím nemají žádný vetší problém.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Obertan a Ondřej Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tereza Kučerová; hráči v poli: Aneta Faltová, Lidija Luklynska, Bára Šimůnková, Veronika Mandíková, Pavlína Soukupová
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolína Hujerová; hráči v poli: Stela Lukovská, Viola Kratochvílová, Aneta Navrátilová, Lucie Zemanová, Adéla Grundová