4:6
3:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC SLOVÁCKO 12:9
1. Michal Horák, 2. Štěpán Ludmila, 5. Tomáš Jančařík, 10. Jakub Vařecha, 12. Štěpán Ludmila, 16. Jakub Vařecha, 18. Tomáš Jančařík, 22. Michal Horák, 25. Michal Horák, 41. Michal Horák, 43. Štěpán Ludmila, 45. Adam Klusoň - 9. Maxmilián Čech, 12. Adam Buček, 16. Maxmilián Čech, 18. Radim Zálešák, 19. Tomáš Turek, 19. Michael Christov, 20. Radim Zálešák, 23. Dennis Zlámal, 45. Dennis Zlámal; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 2 + Štěpán Ludmila 5:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Filla ? - Jakub Stránský ?; po třetinách: 5:2, 4:6, 3:1;
45:00
44:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klusoň, asistoval František Smejkal (12:9).
44:02
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Dennis Zlámal, asistoval Adam Buček (11:9).
42:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Ludmila, asistoval Ondřej Šimíček (11:8).
40:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Horák, asistoval Jáchym Eliáš (10:8).
30:00
30:00
25:12
Vyloučen hráč Štěpán Ludmila družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za hrubost.
24:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Horák, asistoval Jakub Vařecha (9:8).
22:03
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Dennis Zlámal, asistoval Michael Christov (8:8).
21:32
Vyloučen hráč Tomáš Jančařík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Horák bez asistence (8:7).
19:53
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Radim Zálešák, asistoval Adam Buček (7:7).
18:34
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Michael Christov, asistoval Dennis Zlámal (7:6).
18:13
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
18:13
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Tomáš Turek bez asistence (7:5).
17:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Ondřej Šimíček (7:4).
17:03
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Radim Zálešák bez asistence (6:4).
15:41
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Maxmilián Čech, asistoval Radim Zálešák (6:3).
15:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Vařecha, asistoval Adam Klusoň (6:2).
15:00
15:00
11:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Ludmila, asistoval Tomáš Jančařík (5:2).
11:04
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Buček bez asistence (4:2).
09:17
08:44
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Maxmilián Čech bez asistence (3:1).
05:57
Vyloučen hráč František Smejkal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
04:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Jančařík bez asistence (3:0).
01:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Ludmila, asistoval Matyáš Gryc (2:0).
00:04
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: Jakub Stránský; hráči v poli: Michael Christov, Dennis Zlámal, Maxmilián Čech, Adam Buček, Radim Zálešák