4:2
1:6
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:14
15. Tadeáš Gryc, 23. Jaroslav David, 23. Tadeáš Gryc, 25. Marek Zapletal, 34. Jiří Hájek, 60. Martin Noháček - 11. Adam Palčinský, 14. Tomáš Janek, 16. Nikolas Vizváry, 16. Tomáš Janek, 19. Ondřej Svoboda, 20. Filip Novotný, 24. Tomáš Janek, 35. Nikolas Vizváry, 49. Ondřej Svoboda, 51. Jakub Galia, 51. Viktor Karásek, 52. Jáchym Kuběna, 58. Jáchym Kuběna, 60. Nikolas Vizváry; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Radek Korba 20 - Matyáš Dušan Bazala 27; po třetinách: 1:6, 4:2, 1:6;
60:00
Střely po 3 třetině Domací 7 hosté 14
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Největší rozdíl který se podepsal i na skore bylo řešení finalní fáze ve kterém byl soupeř výrazně efektivější. Pod tlakem soupeře musíme příště zjednodušit hru. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Z naší strany lehce nervozní vstup do druhé cásti soutěže. Zbyteně a lacině jsme dostali soupeře do hry.Herní kvalitou jsme soupeře přetlačili potěšující je solidní produktivita.
60:00
59:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Noháček, asistoval David Tretina (6:14).
59:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Jáchym Kuběna (5:14).
57:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Ondřej Jankovský (5:13).
53:18
Z brněnské střídačky zní:Míša je tam jak na Havaji.
51:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Nikolas Vizváry (5:12).
50:59
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
50:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktor Karásek, asistoval Lukáš Fukala (5:11).
50:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Galia, asistoval Tomáš Janek (5:10).
48:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Adam Palčinský (5:9).
47:40
Vyloučen hráč Michal Rada družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
40:40
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely po 2 třetině domácí 17 hosté 6
40:00
39:10
Vyloučen hráč Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
34:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Dan Peterek (5:8).
33:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval David Tretina (5:7).
31:42
Vyloučen hráč Martin Ostárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Zapletal, asistoval Radek Korba (4:7).
23:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jakub Galia (3:7).
22:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Gryc, asistoval Lukáš Jelínek (3:6).
22:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Nikolas Zouhar (2:6).
20:00
20:00
Střely domácí: 9 střely hosté: 14
20:00
19:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Novotný, asistoval Jakub Galia (1:6).
19:13
Další dalekonosná rána, která končí za zády domácího brankaře.
18:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Jáchym Kuběna (1:5).
15:54
15:21
Domácím bez Almasyho chybí spravná atmosféra.
15:12
14:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Gryc, asistoval David Tretina (1:2).
13:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jan Slaběňák (0:2).
10:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Jáchym Kuběna (0:1).
10:00
Dalekonosnou střelou se hosté ujímají vedení.
03:32
Gryc zastavuje útok hostí závorovu.
01:21
Jelínek hodil jednoho z hostí na golmana domácích.
00:01
První buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Ondřej Jankovský, Adam Palčinský, Nikolas Vizváry, Ondřej Svoboda, Jáchym Kuběna
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Jiří Hájek, Michal Rada, Nikolas Zouhar, Martin Lank, Jaroslav David