2:2
- : -
TJ Turnov

Wizards SO Praha 10 - TJ Turnov 10:9
6. Martin Brhlík, 9. Jan Vašíček, 9. Martin Lazárek, 10. Tomáš Branžovský, 18. Martin Lazárek, 19. Karel Smutný, 19. Filip Müller, 30. Martin Brhlík, 55. Karel Smutný, 58. Martin Lazárek - 2. Lukáš Maršík, 5. Emil Hejduk, 26. Štěpán Matěcha, 27. Lukáš Švitorka, 28. Jakub Janoušek, 30. Lukáš Maršík, 38. Tomáš Jiránek, 45. Jakub Janoušek, 53. Lukáš Švitorka; rozhodčí: Milan Baloun - Radek Štengl; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Vít Svojše 12 - Filip Jirman 18; po třetinách: 7:2, 1:5, 2:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Wizards - 6, Turnov - 6.
59:59
Komentář trenéra domácích Adama Čechoviče: Zápas ve velkém nasazení, bylo znát, že šlo o hodně. Za stavu 2:0 jsme se semkli a začali hrát hrozně dobře, rychle a účinně. Bohužel - jak už u nás bývá zvykem - nás pět branek náskok až moc uklidnilo, i když se dobře známe. Závěr byl z naší strany spíše bojovný než florbalový a byli jsme šťastnějším týmem. Děkujeme divákům za krásnou atmosféru a soupeři šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostů Františka Záleského: Náš katastrofální výkon první třetině jsme sice dokázali odčinit a zápas překlopit na svoji stranu. Na konci nám ale došli síly a koncovku zápasu jsme zase nezvládli. Děkuji soupeři za utkání.
58:37
Turnov zkouší hru v šesti.
58:10
Turnov spálil dvě tutovky.
57:45
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Karel Smutný (10:9).
57:45
Lazárek zkompletoval hattrick a posílá domácí do vedení.
57:02
Oznámeny poslední tři minuty třetí třetiny.
57:01
Bouda zachytil přihrávku, po které by šel Turnov sám na branku.
56:05
Krob nevyužil možnost vrátit domácím vedení.
54:58
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Karel Smutný z trestného střílení (9:9).
54:58
Smutný šel chladnokrevně do backhandové kličky a vyrovnává tak stav utkání.
52:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Švitorka, asistoval Štěpán Matěcha (8:9).
52:23
Turnov využívá přesilovku a vrací se do vedení.
51:18
Vyloučen hráč Jan Vašíček družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
51:18
Vašíček zablokoval hokejku Turnovského hráče a jde si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.
50:00
Vstupujeme do poslední desetiminutovky základní hrací doby.
49:44
Maxa těsně minul branku Turnova.
48:52
Smutný není spokojen s rozhodnutím sudího, který pískal jeho faul v rohu hřiště.
47:46
Jirman likviduje Vašíčkovu střelu.
45:35
Zeidler zabránil průniku hostů.
44:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Jiří Ptáčník (8:8).
44:05
Janoušek srovnává stav utkání.
43:50
Wizards už nějakou dobu drží Turnov na jejich půlce.
41:24
Martin Brhlík hezky našel Müllera, ten však balónek neudržel.
40:00
40:00
Vstupujeme do třetí třetiny zápasu. Pražský celek zatím drží jednobrankové vedení, avšak předchozí třetina byla na branky poměrně jednostranná, tak uvidíme, jak tento zápas dopadne.
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: Wizards - 9, Turnov - 8
39:32
Svojše nohou vyrazil střelu Turnova.
37:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Jiránek bez asistence (8:7).
37:18
Jiránek posílá Turnov na dostřel jediného gólu.
36:46
Vašíček mistrovsky zavelel ke střídání, když soupeř měl rozehrávku na obranné polovině Wizards. Turnov toho ale nevyužil.
35:52
Dušek posílal lob na Maxu, který ale balónek ze vzduchu netrefil.
35:07
Vašíček opět pálil z půlky.
34:02
Šimon Jakub Král svým důrazem vybojoval balónek.
33:17
Maxa nesmyslně vymíchal obranu hostů. K jeho smůle však akce neskončila gólem.
32:00
Lazárek přihrával Smutnému, ten z první posouval před branku na Kroba, který však poloodkrytou branku minul.
30:32
Vyloučen hráč Lukáš Maršík družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
30:32
Maršík fauloval Duška a Turnov jde tak do oslabení.
30:00
Dnešní utkání sleduje 31 diváků.
29:33
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Brhlík, asistoval Filip Müller (8:6).
29:33
Brhlík vrací Wizardům dvougólový náskok.
29:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Jaroslav Šmída (7:6).
29:25
Smutný pokazil rozehrávku, hosté toho využili a je to už jen o jeden gól.
28:48
Po chybě v rozehrávce hostů utíkal Branžovský sám na brankáře, ale gól nevstřelil.
27:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Filip Jirman (7:5).
27:30
Vašíček nebezpečně pálil z půlky.
26:45
26:45
Dva slepené góly hostů znamenají ztenčení náskoku domácích na tři branky.
25:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (7:3).
25:55
Svojše čaroval na malém brankovišti.
25:23
Mikoláš se dopustil útočného faulu a musí tak odevzdat míček Turnovu.
23:20
Lazárek backhandem nabídl Krobovi možnost ke zvýšení na 8:2, jenomže Krob o pár centimetrů minul branku hostů.
21:50
Vojtěch Mikoláš se nemohl zapojit do hry, jelikož si na půlce zavazoval tkaničku.
20:50
Maxa zachytil nepřesnou rozehrávku Turnova, avšak nezakončil.
20:01
První buly v druhé třetině pro domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1.třetině: Wizards - 13, Turnov - 7.
19:58
Dvě vteřiny před koncem se domácí dostali do úniku, který neskončil gólem jen díky krásnému zákroku gólmana hostí.
19:00
Rychle rozehraná standardka Karlem Smutným, obětavý únik Filipa Müllera a Wizards odskakují o 5 gólů.
18:53
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Filip Müller, asistoval Sebastian Maxa (7:2).
18:43
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Karel Smutný bez asistence (6:2).
18:10
Po odpískaném faulu odpaluje Sebastian Maxa míček daleko od Turnova, na což rozhodčí důrazně reaguje, že toto chování tolerovat nebude.
17:40
Domácí si po sérii pohledných nahrávek došli pro zasloužený gól, který vstřelil Martin Lazárek.
17:35
15:55
Neposedné nohy Rossiho dali opět další možnost Turnovu, která využita nebyla.
14:58
Krob byl v samostatném průniku faulován a Wizards pojedou trestné střílení.
14:20
Wizards opět polevují a Turnov se díky tomu dostává do velmi slibných šancí.
13:28
Skvělý blok Jana Vašíčka, kterým zneškodnil střelu Matěcha Štěpána.
11:45
Hosté se díky dobré nahrávce přes celé hřiště dostali do samostatného úniku, který ale brankář domácích perfektně zneškodnil!
09:46
Domácí se konečně probrali a obrátili průběh utkání, na což hosté reagují timeoutem. Trenér hostí nešetří kritikou k vlastním hráčům po té, co nevyužili mnoho šancí.
09:31
Timeout TJ Turnov
09:31
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Michael Svatoš (4:2).
08:22
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Martin Rossi (3:2).
08:15
Rychlý cross, střela z první a Wizardi srovnávají.
08:06
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Jan Vašíček, asistoval Tomáš Branžovský (2:2).
06:41
Turnov je velmi aktivní a nebýt dobře postavené branky Víti Svojšeho, hosté by díky nehlídaném hráči na středu šli zpátky do dvougólového vedení.
05:22
05:22
Po prudké střele Filipa Müllera, kterou gólman Turnova pouze vyrazil před sebe, byl důrazný Martin Brhlík a Wizards se přibližují soupeři.
04:30
Hosté odskakují již do dvougólového vedení po laxním přístupu domácích.
04:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Jaroslav Šmída (0:2).
03:10
Po faulu Jana Vašíčka přišla výhoda, kterou hosté nezúročili, a proto je nařízena standardka.
01:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík bez asistence (0:1).
01:46
Hosté se rychle dostávají do vedení po špatné defenzivní práci ze strany domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Filip Jirman; hráči v poli: Jan Havlín, Filip Dědek, Jakub Janoušek, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Jan Dušek, Karel Smutný, Michael Svatoš, Martin Lazárek, Martin Rossi