9:2
2:5
- : -

Panthers Praha - Florbal Primátor Náchod 14:7
3. Petr Kölbl, 13. David Kolář, 16. Jaroslav Petrák, 21. Michael Kočandrle, 24. Michael Kočandrle, 29. Michael Petráň, 32. Petr Kölbl, 34. Michael Petráň, 34. David Kolář, 36. Marco Lombino, 37. Vojtěch Wojnar, 39. Jan Waldhauser, 42. Jaroslav Petrák, 49. David Kolář - 21. Ondřej Bachtík, 24. Jiří Vlček, 48. Lukáš Rázl, 49. David Cejnar, 53. Ondřej Bachtík, 54. Marek Svoboda, 58. Jiří Vlček; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3 + Pavel Daněk ČK1 + 5:4 + Jonáš Mědílek OS + Ondřej Macháček OS + Daniel Kříž 5; využití: 3:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Martin Hruška 11 - Vlastimil Skalický 15; po třetinách: 3:0, 9:2, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích (Andrey Novákové): "První třetina byla dosti oťukávací, ve druhé jsme začali více střílet a trefovat zařízení. Dostali jsme se do psychické pohody. Poslední část a zejména závěr byl poměrně zvláštní a psychicky náročný. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáše Třešňáka): "Dnes jsme neměli vůbec nic, náš výkon byl místy až ostuda a vrátili jsme se několik let zpátky. Omlouváme se všem našim fanouškům, kteří nás sledovali. Musíme se z chyb poučit a vrátit se zpátky silnější. Díky soupeři za utkání."
60:00
Střely po 3. třetině Panthers:9 Náchod: 5
60:00
58:19
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za hrubost.
58:19
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha do konce utkání.
58:19
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 5 minut za hrubost.
58:19
Řezničina.
57:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval David Kaválek (14:7).
57:24
V posledních vteřinách přesilovku využívá početní výhodu Vlček.
55:31
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
54:09
Hruška na poslední chvíli odpálil míček z brankové čáry.
53:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Daniel Kříž (14:6).
53:34
Svoboda z brejku upravuje na 14:6
52:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Lukáš Rázl (14:5).
51:31
Kölbl promáchl svou šanci na hattrick.
50:25
Vyloučen hráč Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest.
50:25
Vyloučen hráč Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
48:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (14:4).
48:56
Kolář potřetí skóruje po přihrávce Pokorného.
48:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Ondřej Bachtík (13:4).
48:16
Náchod se dostává do tempa, na obrat je ale už pozdě.
47:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Jan Čečetka (13:3).
47:33
Rázl si našel prostor před bránou a po přuhrávce Čečetky okamžitě propálil Hrušku.
45:40
Hosté spalují jednu šanci za druhou.
42:50
Kolářovi se nadvakrtát nepodařilo protlačit míček do brány.
41:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Dominik Hudec (13:2).
41:23
Panthers v přesilovkách stále stoprocentní.
40:51
Vyloučen hráč David Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
40:51
Domácí si dnes potřetí zahrají přesilovku.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině Panthers:10 Náchod: 5
40:00
38:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Michael Kočandrle (12:2).
38:21
Waldhauser našel skulinku mezi nohama brankáře a díky jeho gólu mají domácí již desetibrankové vedení.
36:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Petr Kölbl (11:2).
35:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Lukáš Pokorný (10:2).
33:57
33:57
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest.
33:57
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
33:57
Panthers okamžitě po vhazování vyrazili dopředu a překvapili obranu Náchoda. Aby toho nebylo málo, jeden z hráčů hostí neudržel emoce na uzdě a až svou florbalku sebere ze země, může si ji vzít s sebou na trestnou lavici.
33:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Martin Kalous (8:2).
33:51
Další dorážka Petráně znamená pro Pantery šestigólové vedení.
31:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Kölbl bez asistence (7:2).
31:31
Kölbl vletěl před bránu a skákavý míček napálil pod břevno.
30:00
Waldhauser zachytil přihrávku na polovině soupeře a pohotově přihrál do strany. Jeho spoluhráč ale střelu mezi tři tyče nenamířil.
28:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Vojtěch Wojnar (6:2).
28:30
Wojnarovu střelu, která propadla za záda brankáře, doklepl za čáru Petráň.
25:19
Bachtík netrefuje prázdnou bránu.
23:48
Vyloučen hráč Michael Petráň družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
23:48
Neuběhly ani 2 minuty a domácích jdou znovu do čtyř.
23:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Matěj Vavroušek (5:2).
23:31
Po jednoduché rozehrávce se prosazuje Kočandrle.
23:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Ondřej Bachtík (4:2).
22:20
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
22:20
Lombino do souboje naletěl velmi tvrdě. Přesilovku si zahraje i Náchod.
20:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jan Waldhauser (4:1).
20:49
Kočandrle i přes několik faulů obešel brankáře a zakončil do prázdné brány.
20:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Macháček (3:1).
20:19
Sládek ze středu hřiště trefil jen blok.
15:17
Panthers ukázali, že přesilovky mají nacvičené dobře. Petrák prudkou střelou využívá početní výhodu.
13:37
Vyloučen hráč Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
13:37
Bachtíkův obraný zákrok posoudili rozhodčí jako dvouminutový. I přes stížnosti hráčů Náchoda si Panthers zahrají přesilovku.
12:34
12:34
Kolář nic složitého nevymýšlel, míček okamžitě po obdržení vypálil pod břevno.
11:48
Waldhauser ve stoprocentní šanci přestřeluje.
09:46
Bachtík se tlačil na střed povedlo se mu i zakončit. Hruška jeho střelu zneškodnil.
07:22
Petrák na poslední chvíli zablokoval přihrávku na hráče před odkrytou bránou.
06:07
Lombino nešikovně trefil portihráče florbalkou do obličeje.
02:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Kölbl, asistoval Vojtěch Wojnar (1:0).
02:48
Kölbl otevirá skóre zápasu trefou do pravé části branky.
01:02
U pořadatelského stolku přistál jeden z hráčů hostí.
00:51
Kočandrleho tečovaná střela z dálky prolétává těsně vedle brány.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Jonáš Mědílek, Filip Čáp, Ondřej Macháček, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Pavel Daněk, Michal Sládek, David Kolář, Marco Lombino, Lukáš Pokorný