3:1
1:2
1:0

FBC Vikings Kopřivnice - FAT PIPE Aligators Klobouky 5:4p
26. Ondřej Kubátko, 37. Vítězslav Križ, 37. Lukáš Michna, 46. Lukáš Herblich, 64. Lukáš Herblich - 11. Pavel Zbořil, 25. Martin Veselý, 46. Martin Veselý, 50. Pavel Zbořil; rozhodčí: Libor Gavlas - Patrik Mik; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 19 - Patrik Rychlý 20; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:2, 1:0;
63:57
63:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Jakub Kostelník (5:4).
63:15
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
63:15
Vyloučen hráč Michal Fila družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
60:01
Velkým překvapením do prodloužení je Václav Štefánek.
60:00
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Velice vyrovnané utkání ve vysokém tempu. Neproměnili jsme spoustu vyložených šancí. Po covidové pauze jsme však rádi za tyto dva body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu.
59:59
Komentář trenéra hostů: Souhlasím že to byl vestival nepromněněných šancí. Škoda že nejsme více precizní a v našich stoprocentních šancích a to prakticky tři naše góly. Spravedlivý bod pro každého, dle mého názoru v prodloužení to musí být stoprocentní faul, výhodu od rozhodčích domácí promněnili domácí. Moc děkujeme za utkání které bylo v tempu a přejeme mnoho úspěchů do dalších utkání a divákům.
59:00
Poslední minuta poslední třetiny.
56:02
Vyloučen hráč Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:48
Aligátor trefuje Břevno prázdné pranky.
49:36
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Ondřej Lorenc (4:4).
49:36
Putin za časomírou má hlad.
48:50
Další střela Michny mezi nohy, tentokrát ale bez gólu.
45:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Lukáš Vávra (4:3).
45:11
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Martin Veselý, asistoval Ondřej Bábíček (3:3).
43:05
Lukáš Michna krásně uklidňuje hru z defenzivy.
41:33
Poslední třetina začíná ve velkém tempu.
40:00
40:00
39:18
Hosté se taky dostávají do zajímavých šancí.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:38
Vávra nahrává na slepo soupeři.
36:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Jakub Kostelník (3:2).
36:56
Lukáš michna zasadil svou střelu mezi nohy golmana hostí.
36:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Robert Socha (2:2).
36:32
Vávra marní salší šanci.
34:16
Tempo hry stále stoupá.
31:14
Domácí stále kombinují na útočné polovině.
26:50
Vyloučen hráč Martin Dlouhý družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
25:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Lukáš Vávra (1:2).
25:21
Pěkný únik dvou domácích hráčů končí v brance.
24:08
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Martin Veselý, asistoval Tomáš Líznar (0:2).
24:08
Krásná kombinace aligátorů končí gólem
21:45
Krásná kombinace domácích končí Kostelníkovou střelou v outu.