1:6
1:2
- : -

TJ Slovan Havířov - Florbal Ústí 4:12
15. Kryštof Fusek, 18. Patrik Charvát, 39. Jiří Gregor, 42. Jiří Gregor - 3. Tomáš Pšenička, 9. Jan Peška, 11. Martin Fuchsig, 11. Jan Peška, 27. Tomáš Pšenička, 34. Pavel Vítek, 39. Jan Peška, 39. Václav Vavruška, 40. Tomáš Pšenička, 40. Tomáš Pšenička, 52. Dan Semerád, 60. Ondřej Kawulok; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2 + Petr Řezáč OS:2; využití: 1:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Daniel Buroň 6, Ivo Sikora 35 - Dominik Hrabě 25; po třetinách: 2:4, 1:6, 1:2;
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Ústí. 14:25 Rozhovor s nejlepšími hráči a trenéry obou týmů - https://youtu.be/TunwOfE3fs8 Sestřih zápasu - https://youtu.be/rUgcBVf_clk
60:00
Komentáře po utkání ZDE.
60:00
59:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dan Semerád (4:12).
58:04
Sporné vyloučení Řezáče. Jeden rozhodčí tvrdí, že ho slovně urazil, druhý zase, že za ním nešel po přivolání.
58:03
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
58:03
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:20
Charvát poslal k zemi 2x většího esterku.
54:05
Fusek bez podpory za vlastní brankou. I přesto míček neztratil.
53:00
Zbořil těsně míjí branku.
51:16
Dvakrát přenesená hra ze strany na stranu zamotala hlavu celé obraně domácích. Sikora neměl šanci konečnou Semerádovu střelu zneškodnit.
51:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Ondřej Kawulok (4:11).
49:16
Střela Ivana a ještě dorážka Proroka. Hrabě hatí obě tyto šance.
47:31
Sikora se natáhnul přes celou branku a zneškodnil tím šanci Pavelky.
46:58
Prorok těsně minul branku hostí.
45:20
Pavelka trefuje horní tyč.
43:55
David bez svého zavinění opouští hřiště.
43:15
Charvát seknut do lýtka.
42:00
Vylegala 2x na slepo nahrává a pokaždé se míčku zmocní soupeř.
41:13
Domácí svou přesilovou hru využívají a snižují na rozdíl šesti branek.
41:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Adam Zbořil (4:10).
40:20
Domácí dostnou šanci hned v úvodu 3. třetiny, kdy budou hrát přesilovou hru.
40:19
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
39:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomáš Pšenička, asistoval Jan Peška (3:10).
39:59
Hosté pokračují v nátlaku a přidávají ještě 2 branky do šatny.
39:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomáš Pšenička, asistoval Vladimír Trčka (3:9).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:54
Branková přestřelka. Lépe z toho vyšel tým hostů.
38:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Michal Kozelský (3:8).
38:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Vít Pavelka (2:8).
38:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Vladimír Trčka (2:7).
37:54
Vylegala si hezky tělem zpracoval míček od Hromady. Poté byl faulován.
35:58
Sikora nechtěně přehazuje půlku hřiště.
33:11
Sikora prvně krásně vyrazil míček mířící do jeho branky, ale naneštěstí ho poté odrazil zase zpět.
33:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek bez asistence (2:6).
30:17
Řezáč rameno na rameno uzemnil soupeře. Nakonec rozhodčí pískají faul.
29:00
Sikora likviduje jedovku Pešky.
27:30
Charvát opět v šanci. Tentokrát neúspěšný.
26:33
Už to vypadalo, že Pšenička přijde o míček. Ten si však míček zpracoval ze vzduchu a Sikorovi ho posílá do protipohybu.
26:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomáš Pšenička, asistoval Pavel Vlček (2:5).
25:40
Gregor trefil boční síťku.
24:21
Hromada lehce sekl Vítka. Rozehrávat se bude za domácí brankou.
23:20
Míček se odrazil k Tauberovi. Ten zprvní střílí nad Sikorovu branku.
23:10
Řezáč v šanci. Jeho střela bohužel mířila doprostřed branky.
19:28
Estekovi nechtíc vylétla ruka proti vyhozenému míčku. Před koncem třetiny oslabí svůj tým.
19:27
Vyloučen hráč Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:34
Za Charvátovu střelu by se nemusel stydět kdejaký extraligový hráč. To jak vymetl šibenici nechápe polovina hostujícího týmu.
17:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát, asistoval Petr Řezáč (2:4).
14:38
Fusek po Kročkově nahrávce vyškolil nejednoho hráče soupeře. Poté vystřelil pod horní tyč a snižuje průběžný brankový stav.
14:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval Jiří Kroček (1:4).
13:20
Charvát zbavil Kawuloka míčku a tím mu zabránil vystřelit.
10:08
Velice rychlá branka. Domácí se rozhodli vystřídat golmana.
10:07
10:07
Střídání brankáře. Nový brankář Ivo Sikora družstva TJ Slovan Havířov
10:04
Crossová nahrávka z rozehrávky překvapila domácí obranu, která neměla nejlépe pokryté hráče.
10:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Ondřej Kawulok (0:3).
09:30
Domácí chvilku bez jednoho hráče v poli.
08:13
Peška se objevil v obraném pásmu domácích. Vybojoval si míček a pak kličkou překonal Buroně.
08:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Tomáš Pšenička (0:2).
08:00
Charvát raději zastavil celou akci, aby neohrozil svůj tým.
05:47
Domácí se ubránili přesilovce Ústí.
03:48
Hrabě vyhazoval míček, kdy se kolem něj propletl Řezáč. Bohužel byl moc blízko a posedí si 2 minuty na trestné lavici.
03:47
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:26
Hra šla několikrát nahoru dolů. Nakonec chyba v domácí obraně nechala Pšeničku vystřelit. Ten otevírá stav dnešního utkání.
02:25
01:20
David na Kročka, který překvapil Hraběho.
00:01
Úvodní buly pro Ústí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Lukáš Täuber, Pavel Vítek, Vít Pavelka, Radek Kužel, Václav Vavruška
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Daniel Buroň; hráči v poli: Petr Řezáč, Adam Zbořil, Michal Kozelský, Jiří Gregor, Patrik Charvát