0:4
1:3
- : -

KM automatik FBK Jičín - PSN Tatran Střešovice 1:9
60. Kristýna Bachmaierová - 9. Karolína Stůjová, 13. Bára Matějková, 33. Veronika Kopecká, 33. Daniela Kvasková, 35. Bára Matějková, 40. Veronika Kopecká, 46. Barbora Břešťálová, 48. Lucie Želízková, 50. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Alena Vokatá 29 - Eliška Drbalová 14; po třetinách: 0:2, 0:4, 1:3;

59:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (1:9).
52:04
Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
50:47
Drbalová vychytává samostatný únik Žůrkové
49:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:9).
47:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (0:8).
46:53
Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
46:36
Vokatá teď vychytává defacto samostatný nájezd Seemannové, která utekla domácí obraně
45:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #89 Kateřina Pisárová (0:7).
43:53
Domácí tým se ale nedostává k zakončení, při střelách hráčkám sjíždí balonek, případně Tatran ukázkově blokuje
39:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká bez asistence (0:6).
35:36
Dnešní utkání v hledišti sleduje 65 diváků, děkujeme za přízeň!
34:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Bára Matějková, asistoval #24 Mariana Býčková (0:5).
33:56
Tatran vstřelené góly nabudily a vidíme teď několik dalších střel v rychlém sledu. Vokatá ale s přehledem chytá
32:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #9 Daniela Kvasková, asistoval #79 Katka Nádeníková (0:4).
32:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #15 Vendula Beránková (0:3).
27:17
Tatran v jedné útočné akci za druhou, koncovka však nevychází dle jejich představ
25:35
Jičín se v druhé třetině spíše trápí, akce mu nevycházejí a téměř neustále musí bránit
12:26
Jičín doplácí na nedostatečný důraz před brankou, díky dorážce Matějkové se Tatran dostává do dvoubrankového vedení
12:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Bára Matějková, asistoval #23 Veronika Kopecká (0:2).
11:00
Konečně vidíme povedenou akci i na druhé straně, střelu Žůrkové ale hostující golmanka s přehledem vyráží
08:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:1).
02:59
Povedená střela jičínské Růžičkové, trefuje však pouze spoluhráčku Svobodovou, která cloní před brankou
02:15
Nyní vidíme kombinaci domácích, útočné duo Žůrková - Preisslerová v pěkné akci, tu ale překazila hostující obrana
00:28
Hned v úvodu utkání vidíme nebezpečné přečíslení Tatranu a pěkné zakončení, střela končí mimo jičínskou branku
00:05
Úvodní buly ve prospěch hostujícího týmu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Nikola Hermannová, Kateřina Vachudová, Karolína Stůjová, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Leona Müllerová, Martina Kleinová, Eva Preisslerová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová
00:00
Dobré odpoledne dámy a pánové, vítáme vás u 11. kola Extraligy žen, ve kterém se na jičínské palubovce utkají domácí FBK Jičín a hosté Tatran Střešovice.