2:5
0:1
- : -

FbC Jazzmani Žatec - 1. FBC DDM Děčín IV 2:7
20. Michal Hotěk, 30. Antonín Škvaro - 9. Lukáš Plechatý, 19. Michal Záruba, 20. Matouš Dašek, 22. Lukáš Plechatý, 25. Marek Sochor, 27. Jan Vilímek, 43. Jan Vilímek; rozhodčí: David Vosála - Jan Dlouhý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Denis Ali 18 - Jan Drobný 14; po třetinách: 0:1, 2:5, 0:1;
45:00
42:44
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Vilímek, asistoval Ondřej Pšenička (2:7).
30:00
30:00
29:25
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Antonín Škvaro, asistoval Ondřej Kuvík (2:6).
26:15
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Vilímek bez asistence (1:6).
24:08
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Zdeněk Martinec (1:5).
21:53
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Plechatý, asistoval Jan Drobný (1:4).
19:59
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Jan Drobný (1:3).
19:21
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Michal Hotěk, asistoval Petr Hotový (1:2).
18:45
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Jan Bräuer (0:2).
15:00
15:00
08:49
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Plechatý, asistoval Miroslav Beránek (0:1).
01:04
Vyloučen hráč Lukáš Plechatý družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Jan Dlouhý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Zdeněk Martinec, Marek Sochor, Jan Vilímek, Jan Bräuer, Richard Mašek
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Jan Vápeník, Michal Hotěk, Ondřej Halíř, Matěj Hrádek, Viktor Milyan