1:2
6:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Centropen Dačice 8:4
2. Ondřej Hajný, 22. Matyáš Křivský, 35. Ondřej Hajný, 38. Samuel Starčevský, 41. Samuel Starčevský, 42. Václav Kutheil, 43. Tomáš Dofek, 44. Ondřej Hajný - 10. Waldemar Vrba, 11. David Novák, 16. Waldemar Vrba, 18. Kryštof Budíček; rozhodčí: Matěj Jonák - Tomáš Fuciman; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Vojtěch Šrámek ?, Petr Vitoň ? - Wilhelm Vrba ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 6:0;
45:00
43:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Hajný, asistoval Václav Kutheil (8:4).
42:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Ondřej Hajný (7:4).
41:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Kutheil, asistoval Tomáš Šenkýř (6:4).
40:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Samuel Starčevský bez asistence (5:4).
39:13
Timeout TJ Centropen Dačice
37:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Samuel Starčevský, asistoval Ondřej Hajný (4:4).
34:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Hajný bez asistence (3:4).
30:00
30:00
21:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Křivský bez asistence (2:4).
17:42
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Vitoň družstva FBC Štíři Č. Budějovice
17:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Budíček, asistoval Jan Anděl (1:4).
17:02
Vyloučen hráč Tomáš Šenkýř družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Waldemar Vrba, asistoval David Novák (1:3).
15:00
15:00
10:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil David Novák, asistoval Waldemar Vrba (1:2).
09:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Waldemar Vrba bez asistence (1:1).
05:04
Vyloučen hráč Waldemar Vrba družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
01:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Hajný, asistoval Matyáš Cuřín (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Jonák a Tomáš Fuciman.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Wilhelm Vrba; hráči v poli: David Novák, Jan Křížek, Waldemar Vrba, Kryštof Budíček, Jan Anděl
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Šrámek; hráči v poli: Matyáš Cuřín, Tomáš Dofek, Ondřej Hajný, Samuel Starčevský, Damián Drefko