1:3
2:3
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:9
8. Michal Hřebíček, 34. Filip Šimek, 45. Jiří Šustr, 45. Jakub Tejnor - 8. Filip Štědrý, 18. Jan Žák, 20. Jan Faitenhanzl, 22. Adam Stejskal, 30. Tomáš Katolický, 36. Hynek Mošna, 51. Hynek Mošna, 58. Filip Blažek, 60. Filip Blažek; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 29 - Daniel Dolák 15; po třetinách: 1:3, 1:3, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: I přesto, že jsme hráli se soupeřem, který byl v tabulce nad námi, tak jsme první třetinu nehráli vůbec dobře. Od druhé už jsme se na hru trochu více koncentrovali a dostali zápas o svých rukou. Díky všem za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes rozhodovalo více faktorů. Náš špatný přístup k hráčům soupeře, individuální chyby a zbytečné ztráty v rozehrávce. Když k tomu připočteme rozdíl v produktivitě mezi námi a soupeřem, výsledek je na světě. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
59:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Jan Žák (4:9).
57:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Pavel Šimeček (4:8).
53:33
Vyloučen hráč Vojtěch Mach družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
50:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (4:7).
44:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor bez asistence (4:6).
44:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jiří Šustr, asistoval Karel Matějka (3:6).
40:00
40:00
37:48
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
35:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Adam Stejskal (2:6).
33:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Vojtěch Mach (2:5).
29:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Katolický, asistoval Jakub Mikolášek (1:5).
27:21
Vyloučen hráč Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
21:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Patrik Med (1:4).
20:00
20:00
19:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Faitenhanzl, asistoval Jan Žák (1:3).
17:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Filip Blažek (1:2).
14:00
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra na zemi.
11:08
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Jakub Tejnor (1:1).
07:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Pavel Šimeček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jan Faitenhanzl, Pavel Šimeček, Filip Štědrý, Filip Blažek, Jan Žák
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Vít Hovorka, Jan Cihlář, Vojtěch Koutný, Michal Hřebíček, Jakub Tejnor