1:2
2:2
0:0

TJ Sokol Koberovy - FBC Kutná Hora  5:6pn
2. Marek Šikola, 17. Dominik Reczai, 29. Petr Frkala, 55. Petr Frkala, 59. Petr Frkala - 15. Martin Hampl, 33. Jiří Petrásek, 37. Šimon Špaček, 52. Martin Zelený, 56. Martin Hampl, N Jiří Schwarz; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 4:6; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 6, Lukáš Pfeiffer 4, Lukáš Pfeiffer 5, Lukáš Pfeiffer -2 - Bohuslav Bochníček 6, Bohuslav Bochníček 9, Bohuslav Bochníček -3, Bohuslav Bochníček 5, Jaroslav Dlouhý 0; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Jiří Schwarz a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Dominik Reczai , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Petr Listík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Petr Frkala , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Dvě tyčky a dva proměněné nájezdy zajistily Kutné Hoře bod navíc. Od nás je to pro dnešek vše, vy můžete počkat na vyjádření obou trenérů. Děkujeme za pozornost a těšíme se opět u dalšího utkání. Na shledanou.
65:00
65:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
64:59
Komentář trenéra domácích: ,,Odehráli jsme výborný zápas, pouze nám chybělo více štestí v nájezdech. Gratulujeme soupeři a děkujeme fanouškům."
64:30
Vyloučení na straně domácích. Zda bylo oprávněné nebo ne nám kvůli hrozbě pokuty nepřísluší komentovat.
64:16
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
63:25
Další zákrok Fajfky drží domácí nad vodou.
62:44
Každá druhá střela teď končí dle rozhodčích vysokým došvihem. Hra se hodně kouskuje, nikdo nechce udělat chybu.
61:40
Frky si zatancoval s obráncem hostů, ale k zisku míčku mu to nepomohlo.
61:03
Zámek hostí, ale obrana Koberov zatím odolává.
60:05
ULTRAS hecují domácí k absolutnímu sebeobětování při bránění oslabení.
59:59
Dneska se v řádné hrací době nerozhodne. Je to 5:5 a hosté půjdou do prodloužení s výhodou přesilovky.
59:50
Tak tohle bylo zbytečnýýý. Sláva po odpískání odpálil míček. Zřejmě se domníval, že domácí mají rozehrávku, ale to asi už nevysvětlí.
59:49
Timeout FBC Kutná Hora
59:49
Vyloučen hráč Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za zdržování hry.
59:32
Ten je dneska při chuti! Z otočky se Frky zase snažil překonat golmana, ale ten tentokrát na brankové čáře zachránil hosty od pohromy.
58:35
Čepice dolu! Frky má hattrick a hostující strážce svatyně se asi trochu červená.
58:34
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Petr Frkala, asistoval Dominik Reczai (5:5).
57:00
Tak šance na srovnání ještě bude. A velká! Tvrdík sekl do Hlavisovi do hokejky a zraku jednoho ze sudích to neuniklo. Přesilovka pro Kobe
56:59
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
55:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Jakub Jedlička (4:5).
55:33
Tohle bych dal i já. Sám na hranici malého brankoviště Hampl uklidil loženku za záda bezmocného Fajfky.
55:05
Emoce stříkají plnými proudy. Hosté se dožadují vyloučení, ale ani jeden z arbitrů prozatím jejich žádosti nevyhověl.
54:07
Je to zase plichta! Frky vybojoval míček na středu hřiště a pohotově zakončil.
54:06
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Petr Frkala bez asistence (4:4).
52:11
Vzduchem začínají létat hokejky i hráči. Snad i domácím ještě stihnou narůst křídla.
51:35
Domácí sportovně odevzdali míček. Odměnou jim je míček v jejich brance. Karma si prozatím vzala volno.
51:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený, asistoval Jiří Petrásek (3:4).
50:14
Hradil si ustlal na podlaze a Fajfka vyřešil následný brejk pohotovým zákrokem.
49:33
Šancí hodně, gólů málo.
47:07
Kritické sebehodnocení hostujícího borce ze střádačky vám bohužel nemůžeme z etických důvodů zprostředkovat. Vulgarit tam bylo víc než do kolika umíme počítat.
45:31
"To jsou fauly!" zaznělo z tribuny... po pár vteřinách bylo skutečně odpískáno.
44:20
Po zmatcích u časomíry probíhá přesilová hra hostů. Ti se prozatím drží na míčku skoro jako Mynář na hradě.
43:57
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
43:37
Hosté mají výhodu odloženého vyloučení.
42:49
Gól! Akorát, že místo míčku skončil v brance domácích po brejkové situaci hráč hostí č. 48.
41:49
Kuršel si ustlal za mantinel a rozhodčí zákrok tomu předcházející vyhodnotil jako pravidlům odporující. Další přesilovka domácích.
41:48
Vyloučen hráč Ondřej Spurný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:32
Fajfka reflexivním zákrokem čapnul tečovanou střelu hostí.
40:40
Šiky je po vstřelené brance při chuti. Další jeho střela však ohrozila jen podavače míčků v rohu.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Bohuslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora
40:00
40:00
40:00
Během druhé přestávky se kromě wrestlingového souboje mladších žáků kvůli zastřelenému míčku nic nestalo.
40:00
39:59
No, dneska to tady vypadá na pěkný drama. Je to 3:3 a oba týmy míří do šaten, Eliška a Míša na cigárko.
37:39
Parádní zákrok brankáře po střele Frkyho. Takhle rychlý a šikovný ruce jistě ocení každá přítekyně.
36:55
Další přesilovka pro domácí. Chtělo by to dát gól. Ale největší šanci zatím měli hosté z brejku.
36:27
Vyloučen hráč Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
36:07
A je srovnáno. Co na to asi řekne Václav, až přijde zpátky od vietnamce s další flaškou šampusu.
36:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Šimon Špaček, asistoval Jiří Petrásek (3:3).
35:23
Zápas má teď parádní tempo. Šance se střídají na obou stranách a kromě hráčů mají velkou žízeň i ULTRAS na tribuně.
33:57
Coach Kutné Hory se vůbec neztotožňuje s výroky sudích. Již po několikáté vyjádřil rázný nesouhlas a napotřetí už vyletěl jak čertík z elektriky.
33:40
Z florbalu nám teď borci udělali hodinku nohejbalu.
32:38
Hostující brankář si teď zahrál na Tonyho Kroose a rozehrávkou nohou našel přesně čepel spoluhráče.
32:02
Je to 3:2. Nahozený míček od levého mantinelu zapadl přesně k vzdálenější tyči.
32:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Antonín Tvrdík (3:2).
29:45
Prázdnou branku se teď hosté rozhodli netrefit.
29:35
Pokračující přesilovku 5 na 4 už domácí nevyužili a pokračujeme tak zase v plném počtu na obou stranách.
28:15
Frky uklidil míček do prázdný branky a Koberovy vedou o dva!
28:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Petr Frkala, asistoval Leoš Kopáček (3:1).
27:33
S vyloučeními se nám roztrhnul pytel. Opět tu máme Špačka, který si spletl zápas s taneční zábavou, když držel svého protihráče až příliš okatě.
27:32
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za držení.
27:12
Střela hostujícího borce měla epický parametry. Fajfka ale vytasil neuvěřitelný zákrok
26:41
Z přesilovky domácích je hra 4 na 4. Novas musí sledovat průběh zápasu z trestné lavice.
26:39
26:08
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
25:37
Leoš zadnicí složil soupeře u mantinelu.
24:35
Brejk hostí zakončený backhandem Fajfka kryje.
23:03
Sólo Leoše končí zákrokem golmana.
22:25
Hned je tu veseleji. Kromě Fáboše už fandí i dalších 10 promile.
20:00
20:00
20:00
20:00
Během přestávky dorazili ULTRAS z béčka. Mimo to taky vypad proud. Děkujeme hlavnímu sponzorovi – Bohemia ENERGY!
20:00
19:59
První třetina končí. Domácí si odnáší jednogólový náskok a hosté jsou během odchodu do šaten očividně nespokojeni s metrem, jakým rozhodčí posuzují došvihy domácích playerů.
18:49
Raz dva tři... všechny poslal na párek a pořád drží míček. Sláva má fakt fazónu. Jestli bude pokračovat v takovýchto výkonech, určitě se může těšit na laso od klubů z vyšších soutěží.
18:10
Sláva zatím září v rozehrávce domácích. Je potěšující vidět, že tento velkohamerský player našel opět svoje ztracené sebevědomí.
16:31
Domácí už zase vedou. Trefil se vůdce po secvičené kombinaci s Novasem.
16:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (2:1).
15:09
Štangle, závar, klid, závar, dorážka, gol. Takhle nějak to vypadalo na hřišti.
14:59
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Antonín Tvrdík (1:1).
13:04
Buriánek sportovně přiznává teč. Škoda, že není víc takových poctivců.
11:43
Hosté teď zavřeli domácí a Fajfka má plné ruce i nohy práce.
09:40
Vítr teď vyslal pumelici na hostující svatyni, ale gólman jí vystavil stopku.
08:25
Hláška Jaromíra Bosáka "Pojď synu!" teď doprovázela šanci hostů. Narozdíl od památného kvalifikačního utkání naší repre o EURO s Černou Horou však tentokrát branka nepadla.
07:25
Burákova střela od mantinelu zablokovaná. Úspěšný blok doprovodila emotivní oslava hostující lavičky, přes kterou už tradičně skoro nic nevidíme.
05:58
Rozhodčí teď chvíli na dálku debatovali, kdo že to bude vlastně rozehrávat. Nakonec k překvapení všech rozehrávka hostí.
04:37
První šance hostů. Fajfka kryje.
03:15
Předpověď počasí: Skoro jasno až polojasno, k večeru přibývání oblačnosti. To je jistě super zpráva pro hostujícího golmana. Ten si nechal vyvěsit do oken haly netradiční závěsy. Děkujeme pořadatelům za zapůjčená ramínka.
01:57
V takový start jsme tady ani nedoufali. Nejdříve se trefil Šiky, ano, vidíte dobře! Po chvíli navíc přišel faul od hostujícího borce, takže domácí mají dvouminutovou přesilovku.
01:56
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
01:01
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Marek Šikola, asistoval Tadeáš Hradil (1:0).
00:20
Po úvodním buly se týmy krátce vystřídaly v držení míčku, ale první střelu zápasu si připisují domácí.
00:01
Statické okénko: v minulém kole oba týmy shodně podlehly o jedinou branku libereckým soupeřům. Naši bookmakeři před zápasem mírně favorizují hostující celek, který má prozatím v tabulce o dva bodíky víc. Oba týmy právě nastupují na hrací plochu a ochody se začínají plnit skalními fanoušky domácího celku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Jiří Schwarz, Antonín Tvrdík, Richard Měšťánek, Martin Hampl, Jakub Jedlička
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Michal Slavík, Michal Ditz, Dominik Reczai, Jan Novotný, Leoš Kopáček
00:00
Dobré nedělní odpoledne. Vítejte u textového přenosu utkání 7. kola Divize B z železnobroské arény, kde se dnes utkají domácí Koberovy a hostující Kutná Hora.